Tony Romo võitis American Century Championshipi

0

Endine Dallas Cowboysi mängujuht Tony Romo võitis 15. juulil Nevadas lõppenud kuulsuste turniiri American Century Championship.

Turniir oli kolmepäevane ja mängiti punktimängu. Eagle on 6 punkti, birdie 3 ja par 1, double bogey on -2 ja nii edasi. Bogey punkte ei anna ega maha ei võta.

Romo oli enne viimast päeva liidrist, San Jose Sharksi kaptenist Joe Pavelskist 4 punktiga maas, kuid võitis lõpuks 71 punktiga. Järgnes 68 punktiga endine pesapallur Mark Mulder, kes võitnud viimased kolm aastat. Pavelski ja endine korvpallur Ray Allen jagasid 66 punktiga kolmandat kohta.

Kuna Romo on amatöör, annetas ta auhinnaraha 125 000 dollarit heategevuseks. Romo oli kolmel korral lõpetanud teise kohaga. Nevadast lendas ta Wisconsinisse, kus 16. juulil algab US Amateuri kvalifikatsioonivõistlus.

Osales 92 mängijat. Tuntumatest mängijatest sai veel näiteks 10. koha endine pesapallur John Smoltz, kes osales paari nädala eest seenioride US Openil. 11. koha sai Golden State Warriorsi Steph Curry, kes kaotas isale kihlveo ja hüppas Tahoe järve, mille ääres võistlust peeti. Isa Dell Curry, endine NBA mängija, oli pidanud järve hüppama eelmisel aastal.

18. koha sai Green Bay Packersi mängujuht Aaron Rodgers ja 51. koha endine asepresident Dan Quayle. 65. koha sai näitleja Miles Teller ja 71. koha näitleja Ray Romano, kes osaleb innukalt ka pokkeriturniiridel. Romano jagas 71. kohta endise korvpalluri Chris Webberiga. NBA staarid olid reas: 73. kohal Vince Carter ja 74. kohal Kyle Lowry. Viimasena lõpetas NBA legend Charles Barkley tulemusega -93 punkti.

Turniiri auhinnafond oli 600 000 dollarit. 1998. aastal võitis turniiri hokiäss Mario Lemieux.

VAATA VIDEOT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga