TERE GOLFISTUUDIOS! Pro Rein Auväärti käe all saab ka talvel green cardi kursuse läbida

0

Rein AuväärtTere Tennisekeskuse golfistuudios saab golfiõpetaja Rein Auväärti käe all läbi teha talvist green cardi kursust. Selle hind on 95 eurot, kursus sisaldab 8 sisetreeningut golfistuudios, kevadel ilmade soojenedes aga jätkatakse mänguga golfiväljakul, millega kaasneb kursuse lõppedes 1 kuu tasuta mänguringe EGCC Stone Course`i väljakul. Ühe grupi suuruseks on 8 inimest, sisetreeningu kestvus on 1 tund, mäng väljakul 3 tundi ja osaleja ongi suviseks golfimänguks valmis. Kursust viib läbi Pro ja 7. kategooria treener Rein Auväärt.

Golfitreener ütleb, et praegustel sisetreeningutel, mis toimuvad kolmel korral nädalas, käivad mängijad kohusetundlikumalt kui varasemalt. “Kõik on tublid, kõik üritavad ja suhtuvad tõsiselt treeningusse, kedagi ei saa esile tõsta — nad võtavad mõistusega, et peab ikka natuke harjutama, et golfi hästi mängida,” ütleb Rein Auväärt, lisades, et suhtumine talvel treenimisse läheb aina paremaks.

Kevadel on treeneri sõnul tuntav ka see, kas mängija on hooajaväliselt harjutanud — kes seda pole teinud, on mängima asudes rohkem pinges.

Info ja registreerimine Rein Auväärti kursustele toimub meili teel auvaart.rein@gmail.com või telefonil 5165753. Golfitreener soovitab kirjutada meilile, sest treeningute ajal ei saa ta telefonile vastata.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga