Tellid ajakirja aastaks, saad teise aastatellimuse kingituseks peale

1

Fotol kirglikud golfimängijad Avo ja Margit Rits

10. mail ilmub ajakirja Golf tänavuse aasta teine number ning sellega kaasneb ka üks eriti soodne ja paljulubav kampaania — tellides 20. aprillini ajakirja Golf aastaks, saab teise aastatellimuse tasuta peale. Rääkimata sellest, et selliseid “kaks ühes” tellimusi näeb reaalses elus haruharva, annab see tellijale võimaluse saata kaante vahele talletatud golfiuudised edasi ka kellelegi lähedasele inimesele, et temagi mõistaks selle mängu võlusid.

Nagu ikka, on peatselt ilmuvas ajakirja Golf uues numbris palju golfist selle sõna otseses mõttes, alates uue golfivarustuse tutvustamisest, võistlustest ja laste treeningvõimalustest kuni uute nägudeni golfimaailmas — vahetusid ju eelmise aasta lõpus Eesti Golfi Liidu juhid ning sellega seoses saab sõna uus president Marko Kaldoja. Ka klubides said ametisse uued inimesed, nagu näiteks EGCC kapteniks valitud senine vabatahtlike juht Jüri Reitsakas.

Golfisimulaatorid lubavad nüüd Eestis golfi ka talvel mängida, golfimuru kasvatamine on omaette teadus ja podcast`id on tunginud ka golfimaailma — see on vaid osake uue numbri põnevatest üllatustest. Mõistagi on ajakirjas palju juttu sellest, mis on golfarile samuti tähtis, nagu näiteks tervislik toitumine, oma potentsiaali avastamine kaasaegse tehnoloogia abiga, prillide kasutamine väljakul ja palju muud. Nagu ikka, on ajakiri Golf toonud väljakule palju uusi inimesi, et nad avastaksid enda jaoks seni eksklusiivseks peetud, kuid üha enam rahvaspordiks muutuvat golfi. Pange tähele, ka uudistetoimetuse Reporteri meeskonna hulgast võib peagi kasvada välja tuleviku golfitegijaid.

Kõike seda saab lugeda ajakirja Golf kevadnumbrist, kuid et ajakiri ka postkasti jõuaks, tuleb see kiiresti ära tellida ning võtta vastu ka kingitus teise, tasuta aastatellimuse näol.

Selleks, et ühendada meeldiv kasulikuga ehk siis saada kaks aastatellimust ühe hinnaga, on aega 20. aprillini.

Ajakirja Golf saab tellida ja kingituse saada SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga