TASUB TEADA! Finnair lisab täiendavaid sihtkohti

0

Finnair lisab täiendavaid sihtkohti ja väljumisi Euroopasse nii 2018. aasta suve- kui ka talvehooajaks. Väljumiste kasvu olulisimaks põhjuseks on Euroopa sihtkohtade vastu üha suuremat huvi tundvad Aasia turistid.

Finnair lisab alates 2018. aasta juunikuust oma lennugraafikusse uue sihtkohana Lissaboni, kuhu hakatakse suvehooajal lendama igapäevaselt. Samuti lisatakse väljumisi Barcelona suunale, mille tulemusena on 2018. aasta suvises lennugraafikus iganädalaselt 18 lendu Barcelonasse. Täiendavaid väljumisi lisatakse ka Budapesti ning Krakovi suunale. Viimasest on mugav lennata edasi nii Aasiasse kui Ameerikasse. Täiendavaid lendusid lisatakse ka Genfi suunal ning juulis ja augustis sõidab Finnair kahel korral nädalas taas ka Astanasse.

2018. aasta talvises lennugraafikus täieneb Madriidi-suunaliste väljumiste arv, kasvades 10 lennuni nädalas. Samuti lisatakse kaks täiendavat väljumist Reykjavikki.

Tulenevalt Aasia turistide kõrgendatud huvist Lapimaa vastu lisab Finnair 2018/2019 talvehooajaks enam kui 230 väljumist Lapimaale Ivalosse, Rovaniemisse, Kittilässe ning Kuusamosse. Kokku pakub Finnair järgmisel talvehooajal Lapimaa-suunalistele lendudele 482 000 istekohta, mis on 15 protsenti enam kui käesoleval talvel. Lisaks jätkab Finnair otselendudega Lapimaale Londonist, Pariisist ja Zürichist.

Samuti toob Finnair koos Deutsche Bahniga turule Rail & Fly koostöö, mis tähendab, et kliendid, kes ostavad Finnairi pileti Saksamaalt või suunaga Saksamaale, saavad oma reisibroneeringusse lisada ka rongisõidu. Koostöö hõlmab enam kui 5600 raudteejaama Saksamaal.

“Meil on suur heameel pakkuda oma klientidele paranenud lennuühendusi ja suuremaid valikuvõimalusi,” ütles Baltimaade ja Ida-Euroopa piirkonnajuht Arunas Skuja. “Finnair on tegemas läbi oma ajaloo suurimat kasvu, pakkudes rohkem Euroopa ja Aasia suunalisi lendusid kui kunagi varem,” lisas Skuja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga