Tartu Ülikooli Rektori Karikas toob vilistlased taas golfiväljakule

0

27. augustil, algusega ühisstardist kell 13 toimub Otepää Golfikeskuses seitsmendat korda traditsiooniline golfivõistlus TartuÜlikooli Rektori Karikas, kus teaduskondade vahelises ja individuaalses võistluses mängitakse 18 rajal.

Individuaalne võistlus peetakse klassides: mehed HCP 0-18 ja 18,1-36,0; naised HCP 0-18 ja 18,1-36,0 ning ühisklassis 36,1-54, võistkondlik võistlus aga on valdkondade vaheline. Mänguformaat on Stableford punktimäng individuaalses ja võistkondlikus arvestuses. Individuaalarvestuses osalevad kõik võistlusele registreerunud võistlejad. Stardinimekirja loosib võistluskomitee ja flaitidesse paigutamisel üritatakse koostada flight`id võimalikult ühtlase HCP tasemega.

Võistkondlikus arvestuses saavad osaleda kõik valdkonnad, kust on kirjas vähemalt 6 esindajat. Arvesse läheb iga valdkonna 6 parima mängija punktitulemuste summa. Sotsiaalteaduste valdkonda kuuluvad ka endised õigusteaduskond, majandusteaduskond ja sotsiaal- ja haridusteaduskond; humanitaarteaduste- ja kunstide valdkonda endised usuteaduskond ja filosoofiateaduskond; meditsiiniteaduste valdkonda endised arstiteaduskond ja kehakultuuriteaduskond ning loodus- ja täppisteaduste valdkonda endised loodus- ja tehnoloogiateaduskond ja matemaatika-informaatikateaduskond.

Osaleda võivad kõik golfimängijad, kellel on aktiivne HCP ja osavõtutasu registreerumisel tasutud. Kellel ei ole aktiivset HCP-d, on lubatud osaleda väljaspool auhinna arvestust. Erivõistlustel osalemine on lubatud. Võrdse tulemuse korral otsustab paremusjärjestuse võistleja HCP, võitjaks loetakse madalama HCP-ga mängija. Võrdse HCP korral otsustab võitja loos. Võistkondliku arvestuse viigilise seisu korral esikohale osutub võitjaks valdkond, kelle ühine PHCP on madalam. Maksimaalne osalejate arv on 96 võistlejat.

Erivõistlused on lähim lipule rajal 15, võistlus meeste ja naiste eraldi arvestuses; pikim avalöök rajal 1 meestele ja naistele eraldi arvestuses; eriauhind enim birdie´sid teinud mängijale (HCP 11+) naiste ja meeste ühisarvestuses ning eagle või parem rajal 3 naiste ja meeste ühisarvestuses.

Võistluse lõpetamine koos pidusöögi, parimate autasustamisega toimub orienteeruvalt algusega kell 19:00 Otepää Golfi klubihoones restoranis Mr Jakob. Autasustatakse iga võistlusklassi 2 paremat mängijat, teaduskondade vahelise võistluse võitja võistkonda ja erivõistluste võitjaid. Auhindade kättesaamise eelduseks on kohalviibimine. Eelmisel aastal rändkarika võitnutele antakse üle minikarikad.

Traditsioon sai alguse 2011. aastal ning esimesed kolm aastat oli Rektori Karikas suletud võistlus ainult TÜ vilistlastele, tudengitele ja TÜ-ga seotud inimestele, nüüd aga peetakse seda juba lahtise võistlusena.

Registreerimise hiliseim tähtaeg on 24. august 2017. Varasemad registreerujad garanteerivad endale võistlusele pääsu. Kui registreerub rohkem võistlejaid kui stardikohti on, eelistatakse Tartu Ülikooli kutsega külalisi. Golfivõistluse vilistlasosalejale on osavõtutasu 65€, üliõpilasele, juunioritele (alla 13 a.) ja Otepää Golfikeskuse mänguõigusega mängijale 35€, mis tuleb tasuda ühingu IN golfi ja turismi toetuse MTÜ pangakontole Swedpangas IBAN:EE432200221057809240. Osavõtutasu sisaldab: green-fee’d, käru, harjutuspalle, kehakinnitust rajal, võistlusjärgset toitlustust ja sauna peale võistlust. Registreeri Golfboxis

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga