NAISED TEEVAD HEAD! “Sõbrannad by Mammograaf” võistlus alustas paljutõotava naiste golfihooaja

0

19.05.15 Sõbrannad by Mammograaf_võistlus alustas paljutõotava naiste golfihooajaMöödunud kolmapäeval toimus selle aasta esimene “Sõbrannad by Mammograaf” võistlus. Hoolimata päris hullust ilmast osales kokku 38 golfinaist ning naiste hooaeg sai väga ilusa ja meeldejääva alguse.

Esimest korda Niitvälja Golfiklubi ajaloos on igal naiste võistlusel oma korraldustoimkond, mis koosneb klubi oma aktiivsetest naistest. Esimese “Sõbrannad by Mammograaf” osavõistluse korraldasid Merit Ots, Kristel Reimo ja Aive Poom ning osalejate üksmeelsel hinnagul sai korraldustiim võistlusega fantastiliselt hakkama. Rõõmu jagus kõigile nii vanematele kui noorematele, nii parimatele kui ka neile, kes seekorda natu-natukene kehvemini mängisid, nii hingele, meeltesse kui ka kõhtu!

Võistluse parimad olid põhivõistluses Naised hcp 0-18,4 Karoliina Heck 38 punkti ja Ulvi Ingver 37 punktiga, Naised hcp 18,5-25,4 Dairy Rosenberg 39 punkti ja Marit Antik 38 punktiga, Naised hcp 25,5-36 Anu Kendra 39 punkti ja Maris Toomas 35 punkti ning Naised hcp 36,1 – 54 Kai Simson 38 punkti ja Karin Kiigemägi 33 punktiga.
Erivõistlustes olid parimad järgmised naised. Kahe Sõbranna suurim punktimängu summa võitjateks said Dairy Rosenberg ja Triinu Tombak 69 punktiga, ja kuigi Ulvi Ingver ja Sinne Liiv saavutasid sama punktide summa, võttis toimkond arvesse tiimi madalamat hcp. Kahe Sõbranna väikseim punktimängu summa oli Kaire Alros ja Anniki Toming 28 punkti.

Sõbrannad, kes said rajalt kõige rohkem par’e, olid Dairy Rosenberg (2) ja Triinu Tombak(5) 7 par`iga. Speedy raja (Park-väljaku 1 rada) kõige kiirem oli Kristel Ulla ja täpseima avalöögi sooritas 7 rajal Piret Pajusaar, tulemusega 1.90m.

19.05.15 Sõbrannad by Mammograaf_võistlus alustas paljutõotava naiste golfihooaja2Sõbrannad by Mammograaf sarja avavõistlus oli ka heategevusliku loomuga, nimelt 9. rajal oli väljakuulutatud võistlus “Pro for hire”, mis tähendab seda, et oli võimalik osta teenust, kus avalöögi sooritab sinu eest väga hea golfimängija. Tänud siinkohal Kristo Tullusele!

Erivõistluselt saadud tulu 324 eurot annetati Niitvälja Golfiklubi Noortefondi. Heategeva erivõistluse eest on jätkuvalt avatud MTÜ Tallinna Golfiklubi arveldusarve IBAN:EE90 1010 0520 0462 5005 SEB Pank. Ülekande tegemisel märkida selgitusse”NG noortetoimkonna toetuseks”.

Võistluse tulemused leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga