Otepääl toimub suur Baltikumi seeniorgolfi võistlus

0

Foto: Tiit Haljand

15. ja 16. juulil toimub Otepää Golfikeskuses golfivõistlus “Seniors Baltic Cup”, tegu on individuaalvõistlusega, kusjuures esimesel päeval mängitakse HCP punktimängu, teisel päeval HCP löögimängu ühisstardiga kell 13. Nii Daamidele kui ka Härradele on kaks võistluskategooriat: 50+ ehk seeniorid ja 60+ ehk veteranid. Üldvõitja selgitatakse mõlemal päeval saavutatud punktisummade liitmisel. Mõlemal päeval saab viimane koht 1 punkti ja esimene selle koguse punkte, kui palju oli võistlusel osalejaid.

Lisaks on ka osalevate maade arvestus, kuid osavõtt ei ole kohustuslik. Parima riigi esindajad võidavad trofee. Selles kategoorias osalemiseks peavad oma riiki esindama vähemalt 5 seeniori ja 5 veterani meesmängijatest pluss 3 seeniori ja 3 veterani naismängijatest. Võitja otsustavad parimad 5 meeste ja 3 naiste tulemust üldarvestuse punktide põhjal.

Võistluste peasponsor on Viljandi Metall. Võistlusel on suurepärased auhinnad ja loosiauhinnad. Premium klassi loosiauhinnaks on reisipakett Küprosele koos majutuse, lennupiletite ja 2 golfiringiga oktoobris 2017. Eriauhindadeks on Pikim avalöök rajal 17, Lähim lipule rajal 4, Kaugeim lipust rajal 15 ja Lähim lipule teise löögiga rajal 2.

Klubi restoranis on laupäeva õhtul elav muusika. Registreerunud on 99 osalejat Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga