Otepääl kevadised green fee hinnad alates 20 eurost

0

otepääOtepää Golf avas väljakud oma üheteistkümnendaks hooajaks juba 10. aprillil. Head greenkeeper Andry Martini sõnul on väljak talve kenasti üle elanud ja griinid on talveunest ärkamas. Hetkel tuleb kõikidel mängijatel arvestada, et griinidel on paista veel õhutusaugud ja griinid on liivatatud ehk trikitavad, kuid on kenasti mängitavad. Samuti on fairway’d õhutatud. Enne Otepääle sõitmist palutakse jälgida infot Facebookist ja golfiklubi kodulehelt, sest hommikuti on esinenud veel lund ja siis paraku väljakule ei pääse.

Otepää golfiväljak pakub nüüdsest hea hinnaga green fee’sid. Alates 20. aprillist kuni 21. maini on võimalik mängida täisring vaid 20 euro eest – mängides neljakesi või kolmekesi flight’is maksab green fee 20 eurot mängija kohta. Kui mängida flight’is kahekesi, on green fee hind 30 eurot.

Soodushinnad kehtivad esmaspäevast kuni reedeni kella 12.00ni ja pühapäeval alates kella 15.00st.

Caddiemaster on aprillis avatud iga päev kell 9.00‒18.00, riietusruumid klubihoones esmaspäevast neljapäevani kell 9.00‒18.00 ja reedest pühapäevani kell 9.00-22.00. Caddiemaster’is on avatud BOGolfi ProShop ning rajale pakutakse kaasa jooke ja kergemaid snäkke.

Restoran Mr Jakob on avatud reedest pühapäevani kell 12.00‒22.00. Alates maikuust iga päev.

Tiiaja saab broneerida caddiemaster’is, helistades telefoninumbril +372 5620 0115 või kirjutades e-postiaadressile: caddiemaster@otepaagolf.ee.

Head Otepää golfiväljaku nautimist!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga