Niitvälja avatud uste päev

0
17. apr. 2016 12:00
LÕPPENUD
Viimane uuendus 4 aastat tagasi
20:16
KUI KELLELGI ON VEEL KAHTLUSI, KAS GOLF IKKA ON LAHE, SIIS PALUN VÄGA - VAADAKE PILTI JA SÕNU POLE VAJA

Viimasena püüdsime täna Niitvälja klubimajast kinni neljakuuse Toto, kellele mäng golfipalliga tundus küll olevat päeva parim tegevus! Golfiväljak paistab olevat ka meie neljajalgsete sõprade unistuste paik, kujutage ette, kui palju seal neid palle saaks taga ajada ja koju tuua :). 

Kuidas see nüüd oligi - auh, golf ongi ju lahe 😉 

Uuele tasuta golfipäevale saab ennast kirja panna SIIN!

19:56
JANE HÄMARIK JA ANNE VAABEL PANID ENNAST GREEN CARD'i KURSUSELE KIRJA NING SAID KINGITUSEKS AJAKIRJA GOLF AASTASE TELLIMUSE

Ajakirja Golf toimetus püüdis täna Niitvälja golfipäevalt kinni kaks särasilmset daami - Jane Hämariku ja Anne Vaabeli. Jane Hämarik on seni golfiga kokku puudutud tänu sõpradele ja seni vaid väljakul kaasas käinud. Jane soe ja särav naeratus peale golfipäeva rääkis enda eest ise, ta jäi golfipäevaga rahule ja soovitas inimestel olla ise julgemad, et golfiga tutvust teha. Eelarvamusi Janel golfimängu osas seni polnud, sest ta ei suhtu elus üldse millessegi eelarvamusega. 

Anne Vaabel puutus täna golfiga kokku esimest korda ning golf pakkus talle üllatusi: aktiivne tegevus, värske õhk, mõnus seltskond ja lisaks kõik see jättis ka stiilse mulje. Veidi pingeid muidugi heade mängijate mängu nähes tekkis, kuid see teda ei heidutanud. 

Otsustasime kohapeal kinkida daamidele ajakirja Golf aastase tellimuse ja enne kui Niitväljalt lahkusime, olid rõõmsad tulevased kenad golfileedid ennast juba green card'i kursusele kirja pannud.

Palju õnne Niitväljale ning daamidele - tere tulemast golfimaailma!

16:53
ROBERT JÄGER: ESIMENE GOLFIKATSETUS TEHTUD JA VÄLJA TULI ÜLLATAVALT HÄSTI

Rober Jäger (fotol vasakult esimene), kes on varem golfimängu väikese skeptilisusega suhtunud, polnud enne tänast Niitvälja golfipäeva kunagi golfi mänginud. Otsus golfipäevale tulla tuli sõprade initsiatiivil, kes poolkäskivat kõneviisi kasutades ta kaasa tõid. Golfipäev polnud veel läbi, kui Robert oli arvamusel, et golf on justkui tervislik narkootikum ning et tänane tõenäoliselt ei jää tema viimaseks korraks. 

Ajakiri Golf - golf on lahe aga kuhu sina täna jäid?! Ei teadnud golfipäevast midagi? Järgmine golfipäev toimub juba 1. mail, pane ennast kirja SIIN!

13:33
KARL SÖÖT ESIMEST KORDA GOLFIVÄLJAKUL: GOLF ON LAHE

Karl Sööt nägi golfipäeva kutset Sportlandi facebooki lehel ja otsustas Niitväljale asja ise kaema ja proovima tulla. Karl ütles golfiajakirjale, et eelarvamused golfi osas on tema jaoks ümber lükatud ja golf on tõesti lahe! 

Püsige lainel! 

13:20
VIISAKUS KÄIB ALATI GOLFI JUURDE

Näidismängu lõppedes saadab Mari Hütsit ja Martin Järvet publiku kerge aplaus. Mari ja Martin ei unusta teineteisel käesurumist, sest golf on siiski viisakas mäng ja juba jaotab Kristo Tohver seltskonna kolmeks ning aktiivne golfipäev algab.

12:58
MARTIN JÄRVE JA MARI HÜTSI ETTEASTE

Väljakule siirdutakse ühiselt kogu grupiga, et saada osa Martin Järve ja Mari Hütsi näidismängust, mille jooksul golfarid räägivad iga löögi juurde seletavaid õpetussõnu. Igavust kohale tulnud nägudelt ei paista, kusjuures kohal on nii lapsi, noori, täiskavanuid kui ka vanemas eas inimesi. 

Kas ka need inimesed päeva lõpuks arvavad, et golf on lahe? 

Saame teada, püsige lainel 😉

12:18
OTSE NIITVÄLJALT! AVASÕNAD ON ÖELDUD JA KOHE VÄLJAKULE

Ajakirja Golf toimetus veedab tänase päeva Niitvälja golfipäeval. Niitvälja Golfikeskuse tegevjuht Kristo Tohver avas päeva kiirelt, käsi paluti tõsta neil, kes täna tõesti esimest korda golfiga kokku puutuvad ja ka neil, kes mingil viisil golfiga on varem kokku puutunud. 

1/3 kätest tõusis nii esimese kui ka teise küsimuse peale aga kuidas on lood ülejäänud 1/3-ga? 

Püsige lainel 😉 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga