Mobiiliäpp annab võimaluse golfiaegu valida

0
Torel Neidre Foto: Mats Soomre

Torel Neider
Foto: Mats Soomre

Golfitreener Torel Neider ja ettevõtjast kirglik golfimängija Sten Sarap on avalikuks teinud mobiiliäpi, mis teeb elu lihtsaks neil golfaritel, kes soovivad trenniaegu broneerida.

Uudse asjanduse kasutamine on väga lihtne ˗ klient valib omale sobiva golfitreeneri ja ­aja ning treener omakorda saab koheselt vastava teate ning tal jääb üle vaid taotlus kinnitada. Süsteem  toimib põhimõttel, et klient näeb treeneri vabu aegu, mille järel saab valida endale sobiva.

“Seni on olnud suureks probleemiks nii treeneri kui ka treenitavate aegade ühildamine,” räägib  rakenduse iWantMyTime’i (IWMT) kaasasutaja Torel Neider. “Pidevad telefonikõned, SMS­id, e-­kirjad jne muutuvad väga tülikaks ning tulime välja ideega, et kui treener seab oma vaba aja avalikkusele nähtavaks, siis huviline saab vastavalt sellele oma golfitrenni broneerida.”

wantmytime1

wantmytime3

wantmytime2

wantmytime4

wantmytime5

wantmytime6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisaks saab rakenduse kaudu broneerida omale kohta rühmatreeningutele. Tavakasutaja ei näe tavaliselt, kui palju mõnes rühmatreeningus kohti on ja kas sinna saab üldse registreeruda. Selle asemel, et läbi administraatori või treeneri telefonimängu mängida, saab koheselt näha treeningu täituvust ning võimaluse ja soovi korral liituda.

IWMT äpp on mõeldud kõikidele golfaritele, kes soovivad golfitreeningutes osaleda ja seda üle maailma. Kui oled reisil ja soovid näiteks enne mängu pro juurde trenni minna, siis tavaliselt on sinna jõudmine väga ajakulukas. Nüüd aga saab kohe näha, kas pro-­l on vabu aegu ning endale sobiva broneerida. IWMT äpi plussiks on ka see, et süsteem näitab Google Mapsi baasil otsingut, mille kaudu saab teada, milliseid treenereid ja võimalusi lähedal pakutakse, ükskõik, kus maailmas viibid. Kui ei soovi üksi treenida, siis võimaldab IWMT rakendus ka sõbra kaasa kutsuda kas privaat­- või rühmatrenni, mida saab teha kas Facebooki või IWMT äpi otsekontakti kaudu.

Sten Sarap

Sten Sarap

Ettevõtja Sten Sarap käis Toreli juures treeningutel, aga areng jäi toppama, kuna nad ei suutnud aegasid ühildada ja seejärel sündiski idee luua mobiiliäpp. Tegemist on niinimetatud hübriidäpiga, mis on veebipõhine ning kohandub vastavalt sellele seadmele, kus seda kasutatakse automaatseks ekraanisuurusega. “Ei ole vahet, kas seda kasutatakse laua-­, süle­- või tahvelarvutist ˗ kõik toimivad. Samas teeb selle rakenduse kasutamise eriti mugavaks mobiilis kasutamine, kuna kiire elutempoga golfaritel on see alati käepärast ja kui tekib soov trenni broneerida, saab seda teha paari lihtsa klikiga,” selgitab Torel Neider.

Ametlik betaversioon on avalik enne 2015. aasta golfihooaega ning seejärel on esimene testperiood kõigile tasuta. Golfimängijatele jääb programm tasuta kasutamiseks alatiseks. Treener saab vastavalt oma treeningmahtudele valida sobiva hinnaga paketi ning sõlmida iWantMyTime’iga lepingu. Treeneri elu muutub palju mugavamaks ning broneeringuid golfitrennidesse on lihtsam hallata. Samas saab jälgida ka treeningute statistikat ja muud sellist.

Lisainfo:
www.iwantmytime.com
www.facebook.com/iwantmytime
www.twitter.com/iwantmytime

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga