Mentoritega võistlus annab tõusvatele tähtedele kogemusi juurde

0

EGCC Rising Star by Exit Golf 2017 järjekorras III võistlusetapp toimub järgmisel esmaspäeval 7. augustil, mängitakse Sea Course’i 18 rada järjestikuste startidena alates kell 16.00 kollastelt ja punastelt tiidelt punktimängu formaadis, kus kõik mängijad mängivad parimat palli — valitud parima palli asukohast (peale palli valimist tuleb markeerida palli asukoht tiiga, millelt tõusvad tähed võivad sooritada ka järgmise löögi). Sama protseduuri tuleb korrata kuni pall on augus. Igal rajal läheb arvesse 1 punktitulemus meeskonna kohta.

Meeleolukas võistlus on ideaalne võimalus alustajale golfimängijale, leidmaks uusi tuttavaid teistegi alustajate golfimängijate seas ning saamaks näpunäiteid golfimängu reeglite ja mängu strateegia osas. Igas meeskonnas osaleb mentorina üks kogenum golfimängija ning kolm tõusvat tähte. Iga etapi järgselt autasustatakse etapi kahte parimat meeskonda ning hooaja lõpuks selgitatakse välja kogu hooaja parimad mentorid ja alustaja golfimängijad individuaalarvestuses. Auhinnad paneb välja Exit Golf.

Võistlusel on läbi hooaja kokku 5 võistlusetappi. Mängitakse nii Sea kui Stone Course’il. Võistlusjuhendit näeb SIIT ja registreeruda III etapile saab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga