Lihavõtted Leedus 18. – 20.04.2014

0

VilniusKevadine Leedu tervitab meid pisut soojema kliimaga. Kes ei taha minna kaugele, sellele teeme ettepaneku teha üks golfireis Vilniusesse enne meie hooaja algust. Leedu on olnud alati üks eestlaste lemmikuid lähisihtkohtade osas. Olgu see siis Nida laulvad liivad, ajalooline Trakai loss või merevaik. Aasta aastalt muutub aga eestlaste seas üha populaarsemaks enne meie hooaja saabumist külastada ka sõbralikke naaberriike, et anda golfiavalöök kevadele.Vilnius ja selle ümbrus pakub golfimängijale võimalust mängida sellistel golfiväljakutel nagu European Centre Golf Club, V- Golf Club ja Capitals Golf Club. Majutuseks oleme valinud luksusliku Le Meridieni hotelli, kus on võimalik nautida tervisekeskuse ning saunamõnusid ja mängida golfi hotelli juurde kuuluval väljakul V-Club. Kes reisil mittemängijana, saab külastada Vilniuse restorane või tutvuda kohalike vaatamisväärsustega. Hulgaliselt pakub see linn häid ostlemise võimalusi.

HOTELL LE MERIDIEN
Hotell jääb Vilniuse kesklinnast vaid 20-minutilise autosõidu kaugusele. Saadaval on tasuta bussitransport. Hotelli toad on elegantselt sisustatud, tubade rõdudelt avaneb maaliline vaade hotelli ümbritsevatele järvedele. Le Meridienis majutudes on võimalus külastada hotelli sisebasseini, auru-ning leilisaunasid, kuid miks ka mitte treenida spordikeskuses. Hotellis on kolm restorani. Restoranis Le Paysage serveeritakse prantsusepäraseid klassikalisi Euroopa roogasid. Kohvikus Café Villon pakutakse kohvi ja laias valikus veine. Restorani Belvedere uhkuseks on avar söögisaal.

V CLUB GOLFIVÄLJAK
18 rada Par 72, 6377 meetrit (7015 jardi). V-Club golfiväljak avati aastal 2009. Golfiväljak on disainitud kavalalt kaasaegselt sidudes endas parimaid omadusi Šoti Links väljakutelt ja Ameerika tüüpi väljakutelt. V- Club on oma omadustelt mängunaudingut pakkuv nii kogenud mängijale kui ka algajale. Golfiväljaku ümbrus on looduslikult väga kaunis. Golfirajad looklevad järvede vahel ja on ümbritsetud arukaskedest ja mändidest.

EUROPEAN CENTRE GOLFIVÄLJAK
18 rada Par 72 , 6368 meetrit (6964 jardi).
European Centre Golf Club on avatud aastast 2007. Golfiväljaku teeb unikaalseks tõsiasi, et seal asub Euroopa keskpunkt ning ajalooliste ja kultuurilise leidude (nt. Iidne kalmuküngas ja paganlik altar) leiukohtade lähedus. Euroopa golfispetsialistide käe all valminud golfiväljakut iseloomustab ka mugav asukoht ja golfimänguks ideaalne maastik.

Lisainfo: http://www.golflifetravel.eu/?portfolio=kevadine-leedu-ja-hotell-le-meridien

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga