KIIDUVÄÄRT! Audru vald paneb oma laste golfitreeningutele õla alla

0

ValgerannaJuuni teisel nädalal alustab White Beach Golfis suvetreeninguid alustajate grupp, mis on mõeldud lastele vanuses 7-18 eluaastat. Oodatud on lapsed, kes ei ole kunagi varem golfi mänginud. White Beach Golf ja Audru vald on ühise koostööna loonud lastele võimalikult soodsad tingimused suviseks sportimiseks. Audru vald toetab oma valla laste golfiõpet ja katab osaliselt kulutused treenerile, White Beach Golf annab omalt poolt kõikidele lastele, sõltumata elukohast, harjutusväljaku ja treenimisvahendid tasuta.

Audru vallavanem Siim Suursild selgitas, et kuna vallas on White Beach Golfi näol väljak niikuinii olemas ja nüüd on klubis ka alaline PRO Gert Velsberg oma treeningutega, siis otsustas vald pakkuda lastele võimalust leida tulevane eluhobi ja ühtlasi korraldada neile suvevaheaja huvitegevust.

Vallavanema sõnul tegeleb kohalikest golfiga 20-30 inimest, kellest mitmed on näidanud näiteks häid tulemusi hole in one`iga ning Audru vallas elab ka üks Eesti parimaid golfareid Egeti Liiv.

Audru vald on üldse tuntud kõva toetusega spordile, eriti noortele. Kohapeal toetatakse judoklubi Kempo Audru, kus tegutseb 70-80 last, ja ratsutamist mitme kohaliku ratsatalli juures. Vald toetab ka Pärnu võrkpalliklubi ning koostöös teevad treenerid võrkpallitrenne Audru koolis. Lisaks saavad tuge Pärnus spordikoolis käivad, jalgpalli mängivad ja teiste aladega tegelevad noored audrulased, sealhulgas ka viis tuleviku olümpialootust kergejõustikus, jalgrattasõidus ja sõudmises.

Golfitreeningud toimuvad üks kord nädalas ning on kestvusega 1,5 tundi. Audru valla lastele maksab osalemine 10 eurot kuus, teistest omavalitsusest tulnud treenijatele 30 eurot. Kõik treenimiseks vajalikud vahendid on kohapeal olemas.

Pärast esimese kuu jooksul põhitõdede selgeks saamist on võimalik liituda edasijõudnute gruppidega, kus treenitakse kaks korda nädalas ning on jagatud vanuse järgi kolme rühma 7-10-, 11-14- ning 15-18-aastased. Nende treeningute kuutasu on Audru valla lastele 20 eurot, mujalt omavalitsusest tulnutele 40 eurot.

Treeningud toimuvad White Beach Golfi PGA professionali Gert Velsbergi juhendamisel.

Info ning registreerimine: gertvelsberg@gmail.com või 508 4856.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga