Juuni lõpetab Catweesi paarismäng

0

White Beach Golfi väljakul toimub laupäeval, 30. juunil algusega kell 10 paarismäng Catweesi auhindadele.

Võistlusvormiks on scramble punktimäng ja osaleda saab maksimaalselt 50 paari ehk 100 võistlejat. Võitja meeskonna mõlemad liikmed saavad auhinnaks Honda UMS 425 murutrimmeri. Auhinnafond on ligi 2000 eurot ning väärikaid auhindu jagub ka teise ja kolmanda koha võistkondadele. Lisaks toimub kolm erivõistlust, kus auhinna saab iga võistluse parim mees ja naine.

„Catweesiga on WBG-l sõbralikud suhted juba pikka aega, kuna meie caddiemaster Viljar Kõiva on Honda fanaatik. Eks ta siis autode hooldustööde ajal suutis golfipisikuga nakatada ka Catweesi Pärnu keskuse töötajad,“ räägib WBG juhataja Vahur Tamm.

“Catweesiga on WBG-l sõbralikud suhted juba pikka aega, kuna meie caddiemaster Viljar Kõiva on Honda fanaatik.” – Vahur Tamm

Tõsisem koostöö algas eelmisel hooajal, kui Catwees oli WBG kolmapäevasarja sponsoriks. Kolmapäevasarja sponsoreerib Catwees ka sel hooajal ja kõigil golfaritel ja ka teistel on igal kolmapäeval võimalik WBG-s tutvuda ja käega katsuda mõnda erinevat Honda autot. WBG otsustas aga koostööd laiendada ning korraldada senistele ja tulevastele Honda omanikele suurejoonelise paarismänguturniiri.

Catweesi turundusjuht Markus Kamps ei oska täpselt öelda, kui paljud Catweesi töötajad golfi mängivad, aga on kindel, et need, kes mängivad, teevad seda suure pühendumusega. Eriti olevat seda tunda Pärnu Catweesi meeskonnas, kes ju WBG-le ka kõige lähem Catweesi esindus.

„Mu isiklik suhe golfiga on minimaalne ja harrastajaks mind nimetada ei saa, küll on aga viimasel aastal kokkupuude golfiga sagenenud ja selle üle on vaid hea meel,“ ütleb Kamps.

„Loodame, et võistlus toob Hondale uusi kliente golfimängijate hulgast ja meile uusi golfimängijaid Honda omanike hulgast,“ lausub Tamm.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga