ISA JA POEG GOLFITULES! Võrguvara võistlussarja teise etapi võitsid Veiko ja Sten-Erik Tarvis

0

Tarvised14. juuni soojal ja päikesepaistelisel õhtupoolikul sai peetud Võrguvara, Fortinet & Sõbrad võistlussarja teine etapp. Võisteldi Stone Course’il ning mänguvormiks oli seekord Texas Scramble — mõlemad võistlejad mängisid parimat palli. Parima tulemusega lõpetas võistluse tiim Tarvised – isa Veiko ja poeg Sten-Erik. Kokku oli võistlustules 21 kaheliikmelist tiimi ja mängu HCP arvutati põhimõttel 50% tiimiliikmete händikäppide summast. Seega olid võistluse netotulemused suurepärased – vahemikus -7 kuni -28.

Nii teise kui kolmanda koha netotulemus oli -25, mängu HCP 32 jättis kolmandaks Tiit Atso ja Martin Kriisa võistkonna. Teise koha saavutasid Kaja ja Indrek Turmen, kelle mängu HCP oli 29 ning võitjate, Veiko ja Sten-Erik Tarvise mängu HCP oli 36 ja tulemus -28.

Stone Course’i 8. rajal toimus erivõistlus hole in one auhinnale, milleks ka seekord oli Fortineti uue generatsiooni äriklassi tulemüür väikekontorile FortiGate 30D. Tulemüür eile siiski õnnelikku omanikku ei leidnud ja jääb ootama järgmist võistlust.

Võrguvara, Fortinet & Sõbrad kolmas etapp peetakse 19. juulil algusega kelll 10:00 Sea Course’il ning mänguvormiks on Fourball.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga