Hero World Challenge’i eelvaade ja spordiennustusvihjed

0

Käes on aeg, kus PGA Touri parimad lendavad Bahamale, et osa võtta Tiger Woodsi turniirist. Käesolevas artiklis viskame pilgu peale meestele, keda tasub tähelepanelikumalt jälgida.

Hero World Challenge’i eelvaade

Hero World Challenge on eelkõige tuntud turniirina, kus Tiger Woods üritab oma tagasitulekut teha. New Providence’i saarel toimuv mõõduvõtt esindab head võimalust igaühele, et oma võimeid 17 maailma parima golfari vastu proovile panna.

Tuleb ära mainida, et Woodsil pole seal tavaliselt üldsegi halvasti läinud. 2016. aastal oli see tema ainukeseks turniiriks. Reedest päeva alustas ta lausa 65 löögiga. See hoog küll vaibus järgneva nädalavahetuse jooksul, kuid ometigi oli tegemist lootustandva esitusega.

Eelmise aasta Hero World Challenge’i turniir oli Woodsi jaoks juba stabiilsem. Mees alustas tulemustega 69 ja 68 ning oli korraks ka võistluse liider. Lõpetas ta 2017. aasta võistluse 9. kohal.

Käesoleval hooajal on asjad teisiti. Woods tuleb turniirile, olles võitnud viieaastase vahe järel taas PGA turniiri.

Nagu ikka on New Providence’i saarele kohale tulnud ka teised suured nimed. Favoriidiks on Justin Rose, kelle kannul spordiennustusportaalide järgi on tihedalt Dustin Johnson, Justin Thomas ja valitsev tšempion Rickie Fowler.

Hero World Challenge’i spordiennustusvihjed

Tulenevalt sellest, et mitte ühegi mängija võidukoefitsient ei ole suurem kui 34.00, on see alati olnud üheks keeruliseks võistluseks, millele panuseid teha.

Põhimõtteliselt ükskõik milline neist 18 mehest võib turniiri ära võita ja kuna maailma edetabeli seis on üpriski pingeline, siis võib antud sündmusest oodata midagi rohkemat kui lihtsalt „aastalõpupidu“.

Tiger Woodsi jaoks on tegemist väga tähtsa turniiriga. Ta annetab tavaliselt selle võidurahad oma heategevusfondi heaks ning kindlasti läheb mees võidu peale välja.

Tema kasuks räägib ka fakt, et enamik mängijaid tuleb turniirile pausilt, samas kui tema sai eelmisel reedel toimunud matšis Phil Mickelsoni vastu kõvasti harjutada.

Teiseks mängijaks, keda magusa koefitsiendi tõttu jälgida tasub, on Bubba Watson. Mees mängib hästi küll ainult teatud golfiradadel, kuid kui tegemist on laiade fairway’de ja lihtsate green’idega, siis on ta igati arvestatav konkurent igaühele.

Mees tähistas käesoleval kuul 40. juubelit ja paremat sünnipäevakinki kui Hero World Challenge`i võit oleks raske soovida.

Tegemist on reklaamartikliga. 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga