GoTakso viib Pärnus golfi mängima

0

Kui teil on vaja kiiresti saada Valgeranna või Pärnu Bay golfiväljakutele, aitab GoTakso.

GoTakso tähistas 7. juulil kolmandat sünnipäeva ning üllatas kõiki kliente maiustusega ja sooduskupongidega. GoTakso on Pärnu kvaliteetseim takso, kus palju tähelepanu on pööratud autode puhtusele. Seda hindavad ka kliendid kõrgelt – juba teist aastat järjest on ettevõte ära teeninud “Kliendid Kiidavad” tunnustuse.

GoTakso pakub ka premium varianti, kus sõidukiks on Renault Talisman. Võimalus on rentida masin juhiga tundideks või suisa päevaks: pulmad, pikemad sõidud jne. Ärge kartke küsida pakkumist. Samuti pakub GoTakso edasi-tagasi transfeerteenust (lennu- ja raudteejaama, sadamasse, kesklinnast kesklinna). Teenust osutatakse Pärnust kõikidesse Eesti linnadesse. Küsige hinda. Nii maksab näiteks (hinnad sisaldavad käibemaksu) Pärnu – Tallinn 96 eurot, Pärnu – Tartu 126 eurot ja Pärnu – Riia 150 eurot. Hinna sees on vesi, kohv/tee, suupisted ja tasuta WiFi ühendus. Soovi korral paki saatmise võimalus.

GoTakso pakub lisaks igapäeva taksosõitudele bussitransfeere, mis meeldib eriti Pärnumaad külastavatele golfaritele. Bussis on mahukas pagasivõimalus, jahutuskast külmadele jookidele ja DVD-mängija.

GoTakso teenuste ja masinatega saab tutvuda kodulehel www.gotakso.ee. Tellida saab nii kodulehe kaudu kui ka info@newservice.ee meililt. Küsige pakkumist!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga