GOLFIRAHVAS TUNNUSTAB! Järjekordsed golfiedendajad saavad maha hõigatud

0

_DSC8675Eesti Golfi Liit ja ajakiri Golf jätkavad igakuist kampaaniat, milles märgitakse ära nende inimeste nimed ja teod, kelle panus Eesti golfi arengusse väärib tähelepanu, kiitust ja tunnustamist.

Kiidusõnad lähevad ajakirja Golf toimetuse ja Eesti Golfi Liidu poolt sel korral Marko Kaldoja Pärnu Bay Golf Links meeskonnale ja erilised tänud greenkeeper`itele Kaire Kongasele ja Andrus Sepale, samuti vabatahtlikele golfaritele teistest klubidest, kelleks on Joel Pärle, Rymas Herman, Artur Laasik, Oliver Treufeldt, Reine Vaher ja Sven Neider, kes sõitsid ekstra selleks Pärnusse, et aidata EstAmi Delfi TV ülekannet korraldada.

SPTR9202

Teised tänud lähevad WBG meeskonnale ning Four-balli korraldustiimile koosseisus Anu Kendra, Rein Raudsepp, Sander Vallaots ja Kadri Tamm. Eesti esimese Four-ball Open võistluse idee autoriks oli Rein Raudsepp, kes ei jätnud jonni ja võistluse ära korraldas sõltumata golfimängijate vähesest huvist võistluse vastu.

“Suur tänu kõigile, kes aitavad golfi rahvaspordina pildile tuua,” kommenteeris Eesti Golfi Liidu peasekretär Piret Sepp.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga