Golfikoti vihmakate Sun Mountain Dry Hood

0

Kui enamik golfikottidega kaasas olevatest vihmakatetest on mõeldud varustuse katteks ja -kaitseks pigem mänguvälisel ajal, siis Sun Mountain otsustas disainida golfikoti vihmakatte golfi mängimiseks vihmasel ajal.

Golfikottidega kaasas olevad pehmed vihmakatted vajuvad ülalt keppidele peale ja nende vahele ning pigem segavad golfikeppide otsimist, võtmist ja kotti tagasi paigutamist mängu ajal. Samas on niiske ja vihmase ilmaga siiski mingit katet vaja peal hoida.

Sun Mountain Dry Hood vihmakate toimib nagu lõõts ega vaju koti ülaosas keppidele peale. Selle lõõtsasarnase karkassi moodustavad 2×4 terastraati, mis paigaldamisel paarikaupa üksteisega ühendatakse ja millest moodustub koti kohale mugavalt kõrguv vihmakate. Dry Hood vihmakatet saab paigaldada kõikidele golfikottidele sõltumatult tootjast ja suurusest. Paigaldada on seda mugavam kärukotile, sest tugijalgadega golfikoti jalgade mehhanism võib pisut segada.

Katte kokkupanemine ja paigaldamine golfikotile võtab maksimaalselt minuti. Vastastikku paiknevad punased plastpesad tuleb suruda üksteise sisse nii, et moodustuks kaarjas lõõts.  Kui ei jaksa või ei soovi kattekinnitusrihmu väga tugevalt ümber golfikoti ääre tõmmata, siis tasub kattekinnitusrihm panna läbi mõne golfikoti käepideme või muu aasa (vt pilti). Sel juhul on välistatud, et mõni hoogsam käeliigutus või tugevam tuuleiil katte viltu tõmbaks.

Katte paigaldamisel on oluline, et selle avatud pool jääks alla ehk golfikäru kasutades käru käepideme poole. Sel juhul on kalle õigetpidi ja kattekaitse toimib kõige paremini. Illustreerivad fotod leiad siitsamast kõrvalt.

Lahtivõetult mahub Sun Mountain Dry Hood vihmakate kaasas olevasse vutlarisse mõõtudega 5x12x63cm ja seda saab hoida mõnes golfikoti suuremas küljetaskus.

Toode on tellitav veebipoest Golfikaubad.ee

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga