GOLF TEREVISIOONIS! Vastne golfiliidu president Marko Kaldoja oskab igas teemas pisut golfi näha

0

Neljapäeva hommikul olid ETV saates “Terevisioon” lehetutvustajateks Eesti Golfi Liidu president Marko Kaldoja ja kirjanik ning Anne & Stiil tegevtoimetaja Eia Uus. Vastuseks saatejuht Eero Reinu küsimusele, kas golf on mäng, millega igaüks tegeleda saab, vastas tugeva golfitaustaga saatekülaline: “Golf on ala, millega saab tegeleda väga varasest vanusest kuni hiliseani välja, see on hobi kogu eluks. Golf ei nõua erilisi füüsilisi eeldusid, et peaksid kõrgemale ja kaugemale püüdlema, igaüks võistleb iseendaga ja väljakul.”

Kuna ajakirjanduse ülevaatest selgusid teemad, milega võiks vestlust arendada, küsis Eero Reinu: “Kui te väljakul kogu aeg lobisete, arendate teemat, kas jääb siis aega ka mänguks?” Marko Kaldoja sõnul on golfimäng kindlasti koht, kus saab ennast ka välja lülitada ja mõelda omi mõtteid. “Mänguaeg on ju pikk ja golf on sotsiaalne mäng, koos liikudes leiad jututeemasid,” lisas ta. “Eestlased on küll väidetavalt tagasihoidlikud, aga otsekohesed, ja vestlust võikski golfiväljakul arendada.”

Marko leidis golfimängija ja sportlasena Päevalehest ka loo Ott Tänakust ja Kelly Sildarust, kes mõlemad mängivad golfi, ja teatavasti käis Ott enne Rally Mexicot golfiväljakul lõõgastumas. Kommenteerides aga Tartu Postimehe lugu kitsastest parklast, soovitas golfiliidu president golfiinimesele kohaselt: “Tulge golfiväljakule, seal on ruumi küll.”

Vaata saatelõiku Terevisiooni portaalist!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga