GOLF MAD PRO-AM TÜRGIS! Gert Velsberg lõi Türgis teise hole in one’i

0
Foto: Rasmus Kooskora

Foto: Rasmus Kooskora

Türgis Carya ning Nationali väljakul toimunud Golf Mad Pro-Am võistlustel osales ka Eesti klubi White Beach Golf võistkond koosseisus pro Gert Velsberg, Urmas Hübbe, Kalvi Kaas ja Tanel Türk. Osa võttis kokku 50 võistkonda ning WBG saavutas 25. koha.

Eraldi toimunud pro`de arvestuses tuli Gert Velsberg kaheksandale kohale. Lisaks tegi Gert teisel võitluspäeval Carya väljaku 8. rajal ka hole in one´i!

Gert ise räägib, et tol päeval mängiti tiimimängu, kus neljast tulemusest läheb arvesse parim. “Teine päev algas meile raskelt aga kaheksandal rajal lõin ma palli 156 meetri kauguselt otse lipu suunas, pall maandus kolm meetrit enne lippu ning veeres allamäge auku,” kirjeldab elukutseline golfar. Huvitav oli see, et kuna tegu oli tiimimänguga ja mängiti parimat palli, läks hole in one’i ka teiste meeskonnakaaslaste kaartidele kirja.

Foto: Rasmus Kooskora

Foto: Rasmus Kooskora

Gert Velsbergil oli see 20-aastase golfaristaaži jooksul kolmas hole in one ning teine Türgis.

Golf Mad Pro-Am on populaarsust koguv võistlus Türgis, mis toimus see aasta juba 13ndat korda. Käesoleva aasta 200 osalejat kokku 18est erinevast riigist on võistluse rekord. Ka järgmisel aastal on kolmel amatöörmängijal võimalus koos Gerdiga Türgimaale võistlema lennata.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga