EMADEPÄEVA EEL! Klubistaatusesse tõusnud Ojasaare Golf algatab golfipäeva “Naised Ojasaarel”

0

Ojasaare Golf korraldab 13. mail omamoodi naiste golfipäeva “Naised Ojasaarel”. “Ojasaarel on kevadlillede õitsemine mai keskpaigas üks ilusamaid aegu. Just seetõttu on kavandatud sinna perioodi esimene naistele mõeldud üritus. Soovime oma tegemistesse kaasata rohkem naisi nii osalemises kui ka organiseerimises,” kirjutatakse Ojasaare Golfi FB-lehel.

Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe täpsustas, et üritus on alles kujundamisjärgus ja täpsem info tuleb edaspidi, kuid golfipäev on mõeldud mitte ainult golfi mängimiseks, vaid ka õrnema soo omavahelise suhtlemise tarvis. 17. veebruaril 2017 registreeriti MTÜ Ojasaare Golfiklubi ja Jaan Lipsmäe sõnul on vastloodud klubis üks aktiivne naine selliste ürituste korraldamise enda õlule võtnud. Kokku on Eesti ühes väikseimas ja nooremas klubis 5-8 aktiivsemat naist.

Naiste golfipäev Ojasaarel langeb ühte tänavuse emadepäevaga, mis on päev hiljem, 14. mail. Ojasaare Golf on varem juba alustanud selliste üritustega nagu “Naine ja Mees Ojasaarel” ning “Isa Lapsega Ojasaarel”.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga