EGCC TOETAB! EGCC liitub Heategevusgolfiga vähihaigete laste aitamiseks

0

Hanno Kross

Golf X Rae korraldab 29. juulil golfivõistluse Golf Aitab 2017, et aidata kahel lapsevanemal, sõstrasilmse, 3-aastase Loore isa Anti Metsamaal ning 4-aastase Kaspar Martini ja kaheaastase Mihkel Roberti isa Lauri Jürjenil koguda raha vähihaigete laste isolatsioonipalatite jaoks. Eesti golfikogukond on selle üritusega heal meelel kaasa läinud ning oma toetusest Heategevusgolfile Golf Aitab 2017 teatas ka Estonian Golf & Country Club juht Hanno Kross.

Juhataja Hanno Krossi sõnul on golfiklubid teinud aastaid kõikvõimalikku koostööd, eriti Eesti golfi propageerimisel välismaal, kuid heategevusürituse raames tehakse koostööd esimest korda. “Minu jaoks on see lihtne — kui mõtled teiste peale rohkem kui enda peale, siis on sul endal ka parem,” ütleb ta välja oma seisukoha, lisades, et saades ettepaneku aidata heategevuslikku golfivõistlust, ei tekkinud tal mõtetki vastata eitavalt. “Võib öelda, et ma olengi inimene, kes ütleb headele asjadele jah,” lausub Hanno Kross.

Hetkel on Golf X Rae heategevuslikule golfivõistusele ennast kirja pannud 16 golfarit, registreeruda saab 26. juulini. Ürituse tulu läheb Tallinna Lastehaigla kahe uue isolatsioonipalati loomisele, mille tarvis on hetkel puudu veel umbes 50 000 eurot. Eestis saab vähidiagnoosi 35 last aastas ning Tallinna Lastehaiglas paikneb Eesti ainukene laste hematoloogiliste-onkoloogiliste haiguste osakond. Raviperioodil on lapse organism väga habras ja et võitlusest eluga väljuda, on talle kahe nädala jooksul vaja erilist kaitset. Hetkel on Lastehaigla onkoloogiaosakonnas selleks neli isolatsioonipalatit.

EGCC saadab kõikidele klubiliikmetele omalt poolt kutsed heategevuslikus golfivõistluses osaleda.

Iga golfar saab vähihaigeid lapsi ja Tallinna lastehaiglat aidata, osaledes Heategevusgolfis!

Golf Aitab 2017 meediatöö korraldab ajakirja Golf toimetus. Meeskond töötab vabatahtlikkuse alusel ja kutsub kõiki golfimängijaid üles võistlusel osalema, tegema üheskoos head ning toetama isolatsioonipalatite loomist! Ajakiri Golf kingib kõikidele võistlusel osalevatele golfimängijatele ajakirja aastase tellimuse.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga