EGCC Captain Challenge’i võitsid Pikk ja Adul

0

Henri Pikk ja Anete Liis
Adul

20. juulil peetud EGCC Captain Challenge’i võitsid löögimängus Henri Pikk ja Anete Liis Adul. Henri mängis 72 lööki sarnaselt Sten Erik Soole, kuid edestas Sea Course’i 10. rajal play-off’is Steni kohe esimesel rajal. Ta tegi tagatiidelt raud7-ga avalöögi, mis maandus 3 meetri kaugusele lipust ja puttas oma päeva viienda birdie. Anete Liis Adul sai naistest parima löögimängu tulemuse 78 lööki.

Võistlusklasse oli lisaks löögimängudele veel neli: nii naiste kui ka meeste arvestuses HCP-ga kuni 18 mängiti HCP-löögimängu ja händikäpiga üle 18 mängisid võistlejad punktimängu.

Viimases oli meestest parim Annes Sild 43 punktiga, Peeter Kross sai teise koha 40 punktiga ja Dzintar Klavan oli 38 punktiga kolmas. Naistest võitis 41 punktiga Marin Lehtmets, Lill Kangust oli 40 punktiga teine ja kolmanda koha sai 39 punktiga Anne Piirsalu.

Naiste HCP-löögimängus mängisid esimesed kaks tulemuse -4. Võitis Ave Epner ja teise koha sai Helen Pastarus. Kolmanda koha välja selgitamiseks oli vajalik samuti vaadata händikäppe. Tulemusega par sai pronksise karika Anete Liis Adul.

Meeste HCP-löögimängus oli samuti konkurents ülitihe – par’iga saavutati 11. koht. Võitis võistluse tulemusega 67 Alar Palmar, kes tänas võidukõnes häid mängukaaslasi. Teise ja kolmanda koha said tulemusega 68 Henri Pikk ja Vello Kahro.

Lähim lipule oli Ken Marten Soo, kelle pall jäi pidama vaid 13 sentimeetri kaugusel august. Viktoriini võit läks lauda, kus istus kapten Heinu Klaas, kes tuntud golfikohtunik.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga