CES 2019 esitleb Golfzoni simulaatoreid

0

Las Vegases toimub 8.-11. jaanuarini taas innovaatilise elektroonika mess CES (Consumer Electronics Show), kus juba teist aastat on Sports Zone.

Spordiga seotud ettevõtetest on messile tulemisest teatanud näiteks ajutegevust analüüsiv SyncThink, tennisekohtunike tööd lihtsustav Omega Sports Technology, kiivrivalmistaja Livall Tech, musklimäluseadmete looja Hi-Dow Electron, golfisimulaatorifirma Golfzon Newdin, võitluskunstide treeningmasinate ettevõte BotBoxer ja nutirõivaste tegija Smartlife.

Lõuna-Korea Golfzoni lipulaev Vision Premium sisaldab erinevaid matte, mis simuleerivad fairway’d, rough’i või liiva ja võivad muuta kallet. Premium, mis võimaldab korraga mängida kuuel inimesel, paneb automaatselt püsti tii ja toob palli ära, maksab 45 000 dollarit ja on seega mõeldud rohkem asutustele või koolidele kui eraisikutele. PGA Touri veteran Matt Kuchar ütleb, et on mänginud paljudel simulaatoritel, aga Golfzon olevat realistlik.

Pole teada, millised sportlased seekord kohale tulevad, aga näiteks 2017. aastal olid platsis Shaquille O’Neal, Charles Barkley, Joe Montana ja Michael Phelps, tänavu aga Steph Curry ja Andre Iguodala.

Boks messil maksab 3800-4300 dollarit, ettevõtteid osaleb 4500. Messile oodatakse 180 000 inimest 150 riigist. Esimene CES toimus 1967. aastal. Juba 1970. aastal esitleti seal esimest videokassetimängijat.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga