BMW Golf Cup Internationali teise kvalifikatsiooni on veel kolm vaba kohta

0

Pärnu Bay Golf Linksil 1. juunil toimuvale BMW Golf Cup Internationali Eesti teisele kvalifikatsioonivõistlusele on veel kolm vaba kohta.

Võistlejate maksimaalne arv on 104, registreeritud on 101 võistlejat, nende seas Venemaalt ja Lätist. Registreerida saab 30. maini.

Mänguvorm on punktimäng. Kvalifikatsioonivõistlused toimuvad sarnaselt finaalvõistlusele kolmes kategoorias: mehed HCP 0–12,9 (sinised tiid), mehed HCP 13–28 (valged tiid) ja naised HCP 0–28  (rohelised tiid).

Võistlejad peavad olema amatöörid, kuuluma Eesti Golfi Liidus registreeritud golfiklubisse ja olema võistluse toimumise päeval vähemalt 21-aastased. Osaleda võib mitmel kvalifikatsioonivõistlusel.

Finaalvõistlusel osalejate arv on maksimaalselt 108 mängijat. Igalt kvalifikatsioonivõistluselt pääseb finaali 21 mängijat: meeste HCP 0-12,9 grupist kuus parimat, meeste HCP 13-28 grupist 10 parimat ja naistest viis parimat.

Esimeselt kvalifikatsioonivõistluselt pääsesid A-klassist edasi Juhan Peedimaa, Andres Kulbin, Martti Martin, Kristo Kallavus, Indro Konik ja Peeter Kessa, B-klassist Tiit Heinla, Vadim Apuhtin, Raul Mark, Innar Kõvask, Tõnu Jõgi, Anti Braun, Kalle Lahe, Jaak Vahi, Sven Mansberg ja Peeter Prisk ning naistest Kristi Kruger, Ines Nigul, Siiri Haller, Anne Piirsalu ja Ivika Vispel.

Kolmas kvalifikatsioonivõistlus toimub 17. juunil ja neljas 1. juulil, finaal 24.-25. augustini.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga