Augustis saab õppida golfinippe ja teha green cardi

0

Foto: Steve Carr

Valgeranna golfiklubi White Beach Golf treener Gert Velsberg annab teada, et augustikuu rühmatreeningud toimuvad teisipäeviti algusega kell 17.30 ning kestavad 90 minutit. Pool sellest ajast keskendutakse lähimängule ning ülejäänud swingile. Oluline on end eelregistreerida.

Selle kuu teemad on: 1. augustil — mäng tugeva tuulega; 8. augustil — puttamise meistriklass; 15. augustil — vindiga löögid: 22. augustil — pikad rauad ja hübriid ning 29. augustil — löögid ebatasase pinna pealt. Kõik huvilised on oodatud heas seltskonnas läbi lusti golfi õppima! Hind on 15 eurot osalejalt. Kellele teistega koos õppimine ei sobi ja ta tahaks privaatset lähenemist, sel on võimalik võtta eratunde hinnaga 40 eurot.

Kui tunnete inimesi, kes soovivad golfi mängima õppida, siia andke neile teada, et järgmised green cardi kursused toimuvad 12.-13. ja 26.-27. augustil. Kursust on võimalik vormistada ka kinkekaardina. Hind on 100 eurot osalejalt.

Registreerimine ning täpsem info kõikide trennide kohta www.wbg.ee/golfiope või gertvelsberg@gmail.com ning treener Gert Velsberg lisab, et talle võib igas küsimuses julgelt kirjutada!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga