Ajakirja Golf uus number toob 180 leheküljel välja golfiuudiste paremiku

0

Foto: Margus Vilisoo

Golfaritel on lisaks hooaja algusele veel teinegi põhjus rõõmustada — nimelt on ilmunud ajakirja Golf uus number, mille põnev sisu on sel korral 180 leheküljel. Kaaneloo persooniks on poliitik Hanno Pevkur ja põhjuseks pole sugugi saabuvad valimised, vaid hoopis tema saates “Nädalalõpp Kanal2-ga” selgunud hobi, milleks on golf ja mis on üldsuse eest siiani varjule jäänud.

Juttu on veel mitmest tuntud golfiisiksusest, näiteks varasemast Eesti Golfi Liidu sekretärist Piret Sepast, kellest on saanud kunagise Suuresta Golfi, nüüdse Golf X Rae tegevjuht. Lugeja saab teada, et ralliäss Ott Tänak lõõgastub sõitude vahepeal golfiväljakul, populaarne vabatahtlike juht Jüri Reitsakas on nüüd EGCC klubi kapten ehk siis tema juhtida on suur osa argipäevastest tegemistest, ning Eesti Golfi Liidu uus president Marko Kaldoja loodab, et ka golfimaastikul kerkib esile uus Kelly Sildaru.

Viimase teemaga haakuvad ka noortenurga uudised selle kohta, kuidas panustavad Eesti klubid noorte juurdekasvu ning sellest, et klubis White Beach Golf on noorte golfarite arv paari aasta tagusega võrreldes kasvanud kümnekordseks ehk kuuelt kuuekümnele. Ajakirjast saab lugeda ka seda, kuidas populaarne uudistesaade Reporter murdis golfimüüte ja kelle tunnistasid golfimängijad parimaks treeneriks ning kuidas sai alguse Eesti Golfi Liit.

Mõistagi on juttu golfivarustusest, Kadrinas avatud golfisimulaatorist ja Eesti golfi maailma minekust — nimelt lehvib ühes Hispaania golfiklubis sinimustvalge lipp.

Kõigest sellest ja paljust muust saab lugeda ajakirja Golf uuest numbrist, mida saab soetada müügikohtadest ning tellida SIIT!
Praegused tellijad saavad omale postkasti juba augustikuu ajakirja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga