AINULAADNE! GMP Clubhotel Otepääl – golf, mäed, Pühajärv, luksuslik majutus ja parim restoran

0

GMPOtepää golfikeskus on Eestis ainulaadne selle poolest, et seal käib golfimäng mägisel kuppelmaastikul. Kuna golf pole pelgalt palli toksimine, vaid tõsine sport, siis tähendab tunde väldanud liikumine ja löögid radadel ka näpistavat nälga ja ka siin on otepäälastel midagi eksklusiivset pakkuda. Lisaks parimale majutusasutusele Otepääl tegutseb GMP Clubhotelis legendaarne Pühajärve restoran, mida peetakse Lõuna-Eesti üheks parimaks ja stiilseimaks toitlustus- ja meelelahutuskohaks. Restoran on kolmel viimasel aastal valitud Eesti 50 parima restorani hulka.

GMP2Sellega Otepää erilisus ei piirdu – GMP Clubhotelis saab kompaktsesse kõrgustikulinna saabunud golfar kasutada luksuslikku golfipaketti. Loe sellest lähemalt SIIT!

GMP Clubhotel on Otepääl Pühajärve kaldal paiknev ainulaadne hotell Eestis, kus saab privaatselt puhata luksuslikult sisustatud mugavates korterites.

Kui küsida, kuidas on sellisesse väikelinna nii palju häid asju sattunud, tasub meede tuletada, et Otepää on ka talvepealinn arvukate talispordiüritustega. GMP Grupp AS juhatuse liikme Ants Juhani sõnul tähendabki see, et vaiksemad ajad on kevadel ja sügisel, talve- ja suveüritused toovad Otepääle rohkem rahvast.

Igal juhul on golfipuhkus Otepääl, mida saab etteteatamisel ühitada ka mõne seminariga või lihtsalt vaba aja veetmisega, täis selliseid elamusi, mida mujal Eestis naljalt ei kohta.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga