Abu Dhabi ja Dubai parimad väljakud

0

Emiraatides võib öelda, et kõik, mis on vanem kui 10 aastat, on ajalugu.

Seda enam on põhjust minna golfi mängima riigi veteranväljakule, Abu Dhabi golfiklubisse, mis juba 15 aastat vana. Kuigi linna pilvelõhkujad sinna ei paista, erinevalt Dubai eliitväljakutest, on vaated siiski võrratud. Keset kõrbe olete sattunud oaasi, kuhu on helde käega paigutatud soolaveejärvi, kujundatud puudesalusid ja lokkavaid palme. Et kõik liiga ilus ei oleks, on arhitekt Peter Harradine pinge ülevalhoidmiseks puistanud kogu selle ilu keskele 90 bunkrit…

Ja loomulikult see maailmakuulus “kotkamaja”, mida lihtsalt peab oma silmaga nägema! Aga Araabia Ühendemiraatidesse ei minda ju ainult golfi mängima. Palun väga, kes naudib uusimaid arhitektuurisaavutusi, kes tutvub Dubais vanalinnaga ja tingib kullaturul, kes ostleb maailma suurimas Dubai Mall’i kaubanduskeskuses, kus on koguni 1200 kauplust – tegevust jätkub igale maitsele.Loomulikult ei maksa ka unustada lihtsalt päikese,sooja ilma ja merevee nautimist.

HOTELLID

Crowne-Plaza-Abu-Dhabi

Crown Plaza Yas Island 4*

Novotel-Al-Barsha1

Novotel Al Barsha 4*

eastern-mangroves-hotel

Abu Dhabi Eastern Mangroves Dubai Grand Millenium5*

Crown Plaza Yas Island 4*
Novotel Al Barsha 4*
Abu Dhabi Eastern Mangroves Dubai Grand Millenium 5*
Anantara Spa Resort 5*

GOLFIVÄLJAKUD

YAS LINKS 18 rada, Par 72, 7414 jardi, väljaku tüüp Links, arhitekt Kyle D. Philips disainitud 2009 aastal.

SAADYAT BEACH 18 rada, Par 72, 7806 jardi, väljaku tüüp Links, arhitekt Gary Playeri disainitud aastal 2009.

ABU DHABI NATIONAL 18 rada, Par 72, 7440 jardi, väljaku tüüp Parkland, Inland, arhitekt Peter Harradine disainitud aastal 2000.

MONTGOMERIE 18 rada, Par 72, 7461 jardi, väljaku tüüp Inland, arhitektide Desmond Muirhead ja Colin Montgomerie disainitud aastal 2001.

EARTH COURSE JUMEIRAH GOLF ESTATES 18 rada, Par 72, 7706 jardi, väljaku tüüp Parkland, arhitekti Greg Normani poolt disainitud aastal 2009.

Täpsem info siin: http://www.golflifetravel.eu/?portfolio=abu-dhabi-ja-dubai-parimad-valjakud

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga