50+ ja Vintage Tour kutsuvad seeniore võistlema

0

Järgmisel nädalal on EGCC-s kahel päeval järjest kavas võistlused seenioridele. Esmaspäeval, 28. augustil jätkub EGCC 50+ Tuur by Puukeskus “RaudKivi” nimelise etapiga Stone Course’il. Võistluse nimi tuleb sellest, et seekordsel etapil on lubatud mängida ainult raudadega — keelatud on puu, hübriid ja driver. Võistlus algab kell 15.00 ühisstardiga ning mängitakse individuaalset punktimängu.

50+ tuuri üheksast etapist on nüüd peetud juba 6 ning suurima arvu kohapunkte on kogunud perekond Kruger, kusjuures Marina juhib naiste edetabelit 138 punktiga. Eelmise etapi võitja Margarita Ross on kogunud 116 punkti ja kolmanda koha omanik Kersti Klaas 99. Kuna mehi osaleb 50+ tuuril kõvasti rohkem, siis Edgar Kruger nii suure punktide arvuga kiidelda ei saa. Tema juhib meeste pingerida 67 punktiga, teisel kohal on Enn Sapp 62 ning kolmandal Väino Valts 61 punktiga.

Registreerumine 28. augustil toimuvale “RaudKivi” võistlusele on avatud 27. augusti keskpäevani

Teisipäeval, 29. augustil ootab EGCC kõiki 50+ vanuses naisi ja 55+ vanuses mehi osa võtma Sea Course’il toimuvast Vintage Tour’ist. Võistlus algab kell 10.00 startidega nii 1. kui 10. tiilt ja tegemist on võistkondliku mänguga, mille formaadiks on Scramble Pairs.

Vintage Tour’ile saab end kirja panna kuni 28.augustini

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga