Valgeranna klubi head caddiemaster Viljar Kõiva: lõppenud aastal saime 10 100 ringi täis ja see oli ka meie aastate rekord

OLYMPUS DIGITAL CAMERATalve erinumber tutvustab ka mõningaid tuntumaid golfiväljakuid üle Eesti koos nende uusaastaplaanidega ning üheks neist on Valgeranna samanimelises kuulsas suvituskohas Pärnumaal.

Kevadel avatakse sealmail ka uus klubihoone.

“Meil on planeeritud uude klubimajja mängijate teenindamiseks caddiemaster, toitlustamiseks on olemas köök, restoran ja suvisel ajal suur väliterrass, naistele ja meestele on olemas eraldi riietusruumid saunadega, on olemas golfipood ning klubiliikmetele on tasuline ruum ka golfivarustuse hoidmiseks. Kõik need tingimused parandavad klubiliikmete ja teiste mängijate mugavus- ja teenindustaset ehk just seda osa, mis meil aastaid puudus,” kirjeldab head caddiemaster Viljar Kõiva.

Uut klubihoonet kirjeldatakse uues numbris põhjalikumalt.

Klubisid tutvustades märgib ajakiri Golf ära ka selle, kuidas nad on osanud seostada mängimisvõimalusi loodusega. “Kuna asetseme väljakuga Pärnu lahes, siis pole just palju neid päevi, kui on võimalik mängida tuulevabalt ja just tuul muudab mängu põnevamaks ning raskemaks,” seletab Viljar Kõiva.

Valgeranna on muutumas populaarseks mängukohaks. Seda on ilusti aegade jooksul näha, et golf on oma arengus tõusuteel. Kõikide aastatega võrreldes on mänguringide arv jätkuvalt kasvanud. Lõppenud aastal saime 10 100 ringi täis ja see oli ka meie aastate rekord,” kinnitab klubi juhataja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga