Valgeranna golfiväljakul toimuv Tallink Silja võistlus pakub elamusi ja reise

ValgerannaJuba 2. mail toimub Valgerannas järjekordne, arvult juba viies, meeleolukaid elamusi pakkuv Tallink Silja golfivõistlus, mille formaadiks on paarismäng scramble Best-Ball ja maksimaalse osavõtjate arv kuni 60 mängijat.

White Beach Golfi Head Caddiemaster Viljar Kõiva ütles, et kuna võistlus toimub kevadpüha paiku, siis on vaba päeva veetma tulemas ka palju põhjanaabreid Soomest. “Väljakud on meil juba mõnda aega avatud, ilm on ilus ja soe, loodus on roheliseks muutunud,” arvab ta saabunud kevadet golfielamusi soosivat.

Lahtisel järjestikulisel paarisvõistlusel mängitakse 18 rada. Võistlusvorm on scramble Best-Ball, kus mõlemad mängijad teevad avalöögi, valivad parema palli, märgistavad selle asukoha ja teevad mõlemad märgitud kohast uue löögi. Seejärel valivad taas parema palli ja nii edasi, kuni pall on augus. Võistluse jooksul peab arvesse minema igalt mängijalt vähemalt viis avalööki, kusjuures avalöögi järjekorra, kumb lööb esimesena, otsustavad paarilised ise. See kehtib ka segapaaride puhul. Puttamisel on paarilisel lubatud jälgida putijoont ja nõu anda.

Auhinnad on välja pannud peasponsor Tallink ja need annavad võitjatele toredaid laevareise Läänemerel. Viljar Kõiva sõnul on Tallink White Beach Golfi hea koostööpartner ja toob Valgeranna väljakule golfinautijaid. “Auhinnareisid on võitmist väärt,” arvab ta. Kruiisireisid sobivad igati puhkamiseks.

Võistlusjuhend ja info auhindade kohta on leitav SIIT!

Hetkel on veel kolmandiku jagu vabu kohti, kuid tõesti vaid hetkeks. Kiirusta registreerima!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga