TÄISPIKK LUGU! ZenCleanz: organismi puhastades parema füüsilise ja vaimse terviseni

Hea füüsiline ja vaimne tervis ning tasakaalus elu võiks olla iga inimese eesmärk, et elada täisväärtuslikumalt ja tervislikumalt. Hea samm tasakaalus terviseni on puhastada enda keha, mis ei pea tingimata olema keeruline ega pikk protsess. ZenCleanz tooted aitavad puhastada organeid ning tugevdada keha võimet ise puhastuda vaid ühepäevase kuuriga.

Rohkem energiat ja kergem keha

Golfimängija Marten Palm kuulis ZenCleanz toodetest kõigepealt oma tuttavatelt ja tekkis huvi neid ka ise proovida. “Mõtlesin ka, et oleks aeg oma 25 eluaasta jooksul üks pikem paast teha ja olin kuulnud, et need tooted aitavad kaasa paastule ja organismi puhastamisele,” kommenteerib ta.

Palm selgitab, et organismi puhastus võtab aega üks päev, kuid selleks valmistumine kaks päeva. Pärast on see inimese enda valik, kuidas paastumisega edasi minna, kas hakatakse kohe näiteks tarbima mahlasid või süüakse nii nagu harjutud on. “Ise ma tundsin, et pärast oli rohkem energiat, keha oli kergem ja organism puhastunud,” muljetab ta ja lisab, et kõige parem oligi see, et keha tundis end kergemalt.

Marten Palm kasutas organismi puhastamiseks ZenCleanz One komplekti, mis on organismi ühepäevane puhastuskuur ensüümidega ning lisab, et kui hiljem tekib vajadus, võib teha ka maksa ühepäevase puhastuskuuri ensüümidega ZenCleanz Forgive komplektiga. “Kuna mul endal ei ole praegu maksaga probleeme, siis selle jätsin ma praegu vahele. Olen piisavalt noor ning ei pea seda vajalikuks praegu kasutada,” selgitab ta. Puhastust on soovitatav teha 1-2 korda aastas ning Palm on kindel, et võtab selle kindlasti veel ette.

“Sina ise pead selle eest hoolt kandma, et su tervis oleks korras. Keegi teine seda teha ei saa. Kui sa ise oled hoolas ja otsid võimalusi, kuidas enda keha, mõistust ja vaimu optimeerida, siis nii ka läheb,” tõdeb ta ja soovitab just ZenCleanz tooteid, et haarata kontroll oma tervise üle.

Lääne ja Hiina meditsiini koostöö

ZenCleanzi ensüüme fermenteeritakse olenevalt tootest 2–3 aastat. See tähendab, et ensüümide kontsentratsioon on toodetes suur, mis teeb neist head organismi tervenemise toetajad.

Pärit on tooted Taiwanist tehasest, mis on maailma juba üle 40 aasta tervisetoodetega varustanud. Puhastuskuuride kokkupanekul osalevad nii lääne kui ka Hiina meditsiini arstid. Lisaks on programmide koostamisel oluline sõna toitumisspetsialistidel – nii võid kindel olla, et su tervis on heades kätes.

Toode koosneb 100% taimsetest ensüümidest ning on kontrollitult raskemetallide ja pestitsiidide vaba. Nende toodetega on puhastuskuuri läbinud sajad inimesed üle Eesti ning tulemus on valdavalt sama: selgem silmavaade, siledam nahk, kõrgendatud meeleolu ning suurem energiatase.

Dr Rene Bürkland, kes korraldab inimestele ühenädalasi tervisenädalaid, kasutab ZenCleanz organismipuhastustooteid iga laagri alguses. “Kui inimene teeb organismi puhastuse esimesel päeval läbi, siis on ravitulemused kordades paremad ja efektiivsemad,” ütleb dr. Bürkland ning lisab, et ka profülaktikaks on need tooted suurepärase tervist toetava toimega ja lihtsad kasutada.

Uuri lähemalt: Zencleanz.ee

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 4/2020 numbris.

Zenclean

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga