Ojasaare Pitch & Putt võistlusel tegid ilma võõrvõistlejad

Käesoleva aasta Ojasaare võistluskalendri eelviimane võistlus oli Pitch & Putt 2017, mis toimus 14. oktoobril.  Osales 22 mängijat, kellest kohalike mängijate osakaal oli Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe sõnul seninähtuist väikseim.

“Ei meenu ühtegi varasemat võistlust, kus kõik auhinnad rändasid mängijatele, kelle koduväljakuks pole Ojasaare,” rääkis Jaan Lipsmäe. Võistlus ise kujunes tema hinnangul põnevaks. Kui esikoha sai kindlalt Mihkel Lekk, kes tegi tulemuseks 55 ehk ühe üle pari, siis teise ja kolmanda koha selgitamiseks oli vaja mängida neli korda lisarada, kus lõpuks Joel Adul kaotas Priit Jalastole. Naiste kuldmedal kuulub Malle Dulderile. Kõiki tulemusi näeb SIIT!

Peale võistlust toimus Ojasaare Golfiklubi lahtine koosolek, kus ettekande tegi Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn. Ojasaarel jääb veel pidada võistlus Isa Lapsega, mis toimub 11. novembril. Korraldajad loodavad, et ei kordu eelmise aasta stsenaarium, kus ilmaolud sundisid võistluse ära jätma. Oma lõpuürituse on ära pidanud juba Kadrina EPT ja Sõmeru juurtega mängijad.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga