GOLF MERE TAGA! Georg Ots Spaa hotellis tunneb golfar end teretulnuna

Ajakiri Golf - Gospa

Georg Ots Spaa hotelli juht Piret Trei ja müügijuht Keidi Hoogand

Saaremaal Kuressaares asuv Georg Ots Spaa hotell on ilmselt tuttav paljudele golfaritele, kes Saare Golfi väljakul mängimas käivad. Golfimaailm teab Gospa hotelli ka mitmete golfiürituste toetajana.

Nii on Gospa näiteks toetanud juba kaks aastat toimunud naiste paarismängu turniiri SheGolf, olles ühe osavõistluse toetaja ja korraldaja. Spetsiaalselt selleks sarjaks tehti ka golfipallid ning üheskoos Saare Golfi valmis kontsakujuline efektne rändkarikas. Koostöö jätkub ka sellel aastal.

SheGolf 2015 - Gospa

Spetsiaalselt turniiriks SheGolf tehti golfipallid ning üheskoos Saare Golfi valmis kontsakujuline efektne rändkarikas.

Gospas tunneb golfar end teretulnuna. “Kui golfimängija on jõudnud Saaremaale ja teinud hea mängu, siis on väsinud keha turgutamisel abiks saarelised KENA by Gospa hoolitsused,  saunamõnud, veekeskus ja loomulikult massaažid, seal hulgas spetsiaalselt golfarile,” tutvustab teenuseid hotellijuht Piret Trei. “Koostöös Saare Golfiga on kevadel plaanis naisteklubi eriüritused ja ka lasteklubi tegevustes on alati väga rõõmsalt vastu võetud golfipäevad, eriti golfiautoga sõidu võimalus väljakul,” täiendab Trei.

SheGolf 2015 - Gospa5

Koostöös Saare Golfiga on kevadel plaanis naisteklubi eriüritused.

Väidetavalt on Saaremaal ühe ruutkilomeetri kohta rohkem spaasid kui mujal Eestis, mis tähendab ka tihedamat konkurentsi. Piret Trei sõnul peitub nende tugevus inimestes — saarlased on lihtsad ja külalislahked, neis peitub palju sära ja vähemalt Gospa hotelli on sattunud hea meeskond, omanikud on mõistvad ja majal on hea aura. Oluline on ka see, et saarlased hoiavad isegi konkurentidena kokku — kui inimene tuleb saarele, siis tahab ta sellest kõike võtta ning koostöö erinevate ettevõtete vahel on siis paratamatu, see toob kasu kõigile.

SheGolf 2015 - Gospa3

Koostöö erinevate ettevõtete vahel toob kasu kõigile.

Gospas on kokku 92 tuba, millest 85 kahekohalist tuba, 3 peretuba ja 4 sviiti, eraldi toad allergikutele ja erivajadustega inimestele, enamusel tubadest on rõdu ning vaade merele või piiskopilinnusele. Kõik toad on mõeldud mittesuitsetajatele. Gospa pakub lastega peredele lastesõbralikke tube, kus on multikakangelastega rätikud ja voodipesu, värvilised pliiatsid ja värvimispaberid. Hinna sisse kuuluvad muuhulgas rikkalik buffee hommikusöök, erinevate saunade ja basseinide kasutus, osalemine treeningklassides, jõusaali kasutus, laste mängutoad, nädalavahetustel (perioodil oktoober-aprill) lapsehoidja laste mängutubades ja Gospa Lasteklubi (perioodil oktoober-aprill, reede-laupäev).

Gospa2

Hinna sisse kuuluvad muuhulgas rikkalik buffee hommikusöök, erinevate saunade ja basseinide kasutus, osalemine treeningklassides, jõusaali kasutus ja laste mängutoad.

Hotelli kõrval asuvad residentsid on suurte terrasside ja merevaatega suvituskorterid, kus on rohkelt omaette olemise ruumi. On olemas seminariruumid, kusjuures kombinatsioon seminarist ja spaa hoolitsustest annab kindlasti suurema elamuse, kui lihtsalt päev läbi ühes ruumis töö tegemine. Gospa hotellil on oma tennisväljakud, jalgrattad, tehakse koostööd Saare Golfiga, et golfarite soovid saaks rahuldatud ning koostöö on olemas ka paljude teiste turismiettevõtetega, et pakkuda külalistele just nende soovitut — Saaremaa on võimaluste poolest rikkam, kui külalised sageli arvata oskavad, seal on põnevaid võimalusi igale maitsele ja vanusele, olgu selleks hülgevaatlus, tennis, golf või käsitöö meisterdamine. Hotell korraldab ka tasuta Kuressaare linnaekskursioone.

Gospa3

Saaremaa on võimaluste poolest rikkam, kui külalised sageli arvata oskavad.

Gospa on läbi aastate pälvinud nii rahvusvahelisi kui Eesti-siseseid tunnustusi, mille saavutamiseks on palju vaeva nähtud, kuid eelkõige on see märk kliendile, et Gospa teenuste kvaliteet on kõrge ja püsiv.

Alljärgnevalt mõned tunnustused:

 • Saare parim tööandja 2016
 • Silverspoon 2016 võitja “Parim pererestoran”
 • Eesti kõige peresõbralikum söögikoht 2015, (“Pere ja Kodu”)
 • Lääne-Eesti turismiarendaja, 2014
 • Eesti 50. parima restorani nimekirjas, 2012, 2013
 • Tripadvisor – Travellers Choice, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Saare maakonna parim turismiettevõte 2012. aastal
 • Maailma 100 parima uue hotelli valikus – Conde Nast Traveler, 2005
 • Aasta parim terviklik objekt Saaremaal – Kuressaare Linnavalitsus, 2004
 • Aasta Tegu 2004 – Kuressaare Linnavalitsus, 2004
 • Aasta parim sisekujundus – Eesti Sisearhitektide Liit,  2004
 • Parim turismiobjekt Eestis –  Eesti Turismifirmade Liit, 2004
 • Hõbelusikas – Parim pererestoran, 2004, 2005

golfipallid

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga