White Beach Golf Pärnu Kaubamajakas

0
8. apr. 2016 11:00
LÕPPENUD
Viimane uuendus 4 aastat tagasi
15:14
JA KUI TE VEEL EI USU, ET GOLF ON LAHE, SIIS VAADAKE PILTI!

White Beach Golfi klubihoonest lahkudes tabas ajakirja Golf patrull kaks ülivinget golfisõpra - Avo ja Margit Ritsi. Hommikul andis Margit oma panuse hea sõna levitamisel golfikire kohta, siis toimetas ära vajalikud muud tegemised ja juba ollaksegi koos kaasaga golfiväljakul. Selline ongi elamist väärt elu!

14:52
VALGERANNALT GURMAANIDELE

Pärnu restoranide nädala raames sai täna White Beach Golfi restoranis lõunapakkumisena nautida eelroaks lõhe cheviche marineeritud lõhefileed, uputatud vutimuna, krõbeda sepiku ja peedi-rukkola pestoga ning pearoaks pakuti sous-vide pardirinda ürtide ja meega, krõbeda kartulikoogi, vürtsika mango-rukkola salati ja porgandi-astelpaju kastmega ja seda kõike vaid 10 euro eest. 

Ei, golf ja kõik selle juurde kuuluv pole kallis! Vanad müüdid murduvad ja veelkord - golf on lahe!

13:11
KOOSTÖÖST VÕIDAVAD KÕIK

Ajakirja Golf toimetus otsustas ära proovida White Beach Golfi restorani toidud. Muuseas, restoranis on hetkel lõunat nautimas 58 inimest, kokku on restoranis 64 kohta. Paistab, et Pärnu Restoranide Nädal on ka Valgeranna restoranile edukaks osutunud. 

Kohalikud golfiinimesed teevad koostööd Elektritaksoga, kes soovijad linnast sümboolse hinnaga restorani toovad. Linnast golfiklubisse maksis tõesti 2.60 eurot.

13:02
SÜDAMEGA SÜDAMEST GOLFI HEAKS

White Beach Golf klubi caddiemaster Viljar Kõiva räägib, et klubirahvas on rahva sekka mineku mõtet juba kaua vaaginud, aga polnud seda tänaseni teoks teinud, kuid kuna üks klubiliikmetest töötab Kaubamajakas, siis kasutasid nad võimaluse ära, püstitasid sinna oma atribuutika ja meelitavad nüüd inimesi golfi poole.

12:04
LASTEL ESIMESED GOLFILÖÖGID TEHTUD

Lisaks emadele ja isadele, vanaemadele ja vanaisadele, on täna Pärnu Kaubamajakas golfimängu võlusid uudistamas ja avastamas ka Tallinnast isaga Pärnusse tulnud kolme aastane Mattias ja viie aastane Joosep. Joosep ültes, et golf talle meeldib, Mattis ajakirja diktofoniga sõbraks saada ei soovinud, kuid isa selja tagant paistsid peale golfilöökide tegemist siiski säravad silmad. Kui Mattis vennaga löögid lõpetas, oli hetkega ei tea kust kohal hea hulk lapsi. Golf on lahe!

11:11
GOLF ON LAHE JA GOLFIMÄNGIJAD VEEL LAHEDAMAD

Valgeranna Golfklubi on võtnud eesmärgiks tuua golf inimestele lähemale. Just praegu on rõõmsates värvides naeratavad klubiliikmed Pärnu Kaubamajaks, et pakkuda terve päeva jooksul inimestele võimalust golfimänguga tutvumiseks. 

Kohal on ka ajakirja Golf (www.ajakirigolf.ee) toimetus, kes annab kohapeal toimuvast jooksvalt teada. Esimene hea uudis on olemas, nimelt Valgeranna on suutnud tennise juurest golfimängule tuua särava naeratusega ning positiivse ellusuhtumisega Margit Ritsi, kes veel aasta tagasi oli vägagi veendunud, et tema mitte kunagi golfi mängima ei hakka. Siiski läbis ta eelmisel aastal golfikursused ja temast sai kirglik golfimängija ja siis tuli abikaasalt vabandust paluda ning tunnistada, et golf on tõesti lahe. Kuigi ega ta tennis ka maha ei jäta. Kes palju teeb, see palju jõuab! 

Golfi populariseerimisel turvavad Margitit täna Pärnu Kaubamajakas Egeti Liiv ja Marko Siigla.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga