Võrguvara ja sõbrad alustab taas

0

Foto: EGCC

Võrguvara, Fortinet & Sõbrad võistlussari ootab kõiki vanu ja uusi sõpru hooaja avavõistlusele teisipäeval, 16. mail. Traditsiooniliselt peetakse kokku 5 osavõistlust ning osaleda saab kaheliikmelise tiimiga, kus võib olla ka 2 varuliiget. Esimese etapi mänguformaadiks on Chapman (tuntud ka kui Pinehurst) ning võistlus toimub Stone Course’il algusega kell 16 ühisstardist.

Eelmise hooaja parimaks meeskonnaks oli tiim Harly ja Heigo Soppe. Sarja viimase etapi võitis aga Eno Saar koos partneri Lembit Veelmaaga, kusjuures Lembit oli alles kuu aega enne seda osalenud green card’i kursusel ning mängis Sea Course’il esimest korda. Võrguvara võistlused ongi erilised selle poolest, et kindlasti võib kaasa kutsuda ka päris algajaid golfihuvilisi, kel muidu võistlemiseks ehk julgusest puudu jääb. Samuti võib end kirja panna individuaalmängijana ning klubi aitab hea meelega omalt poolt mängukaaslase leidmisel.

Iga osavõistluse eest jagatakse punkte 14 parimale võistkonnale: esimene koht saab 20 punkti, teine koht 16 punkti, kolmas 12 punkti jne. Finaalis jagatakse nii võistkondadele kui individuaalselt topeltpunkte. Peale finaaletappi autasustatakse kolme parimat võistkonda ja kolme parimat individuaalmängijat.

Võistlusjuhendiga saab tutvuda SIIN!
16. mail toimumale avavõistlusele saab esmaspäevani ennast kirja panna SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga