VIDEO! Woods – Mickelson. Kumb võitis 9 miljonit?

0

Las Vegases Shadow Creekis mängisid 23. novembril kahekesi golfi Tiger Woods ja Phil Mickelson, auhinnaks 9 miljonit dollarit.

Matš läks 22. rajani ja Mickelson võitis birdie’ga. „Vilets mäng. Ma teeks mõlemale täna ära,“ kommenteeris mängu poole peal Charles Barkley, keda peetakse viletsaimaks golfariks. Lõpp aga läks põnevaks.

Mickelsonil oli juba avarajal võimalus võita preemia 200 000 dollarit, kui ta oleks teinud birdie, kuid 3-meetrine löök jäi sisse löömata. 2. rajal läks Mickelson 1-up juhtima ja lõpetas selle eduga esimesed üheksa.

Woods läks esmakordselt juhtima pärast 12. rada, jätkas siis aga tähtsate putt’ide mööda löömist ja edu ei suurenenud. Palju parem polnud ka Mickelson. Ta juhtis 17. rajal (par-3), kuid Woods näitas, miks ta on Woods ja lõi vägeva birdie. Mickelson pidi nüüd edu säilitamiseks sisse lööma 4-meetrise birdie, kuid ei suutnud.  Viik oli ka pärast 18 rada.

Esimese lisarajana mängiti taas 18. rada (par-5). Woodsil oli võimalus kohtumine 2,5-meetrise birdie’ga võita, pall aga kiskus vasakule. Woods tabas 20. rajal (par-3) pealtvaatajat. (Tabas pealtvaatajat matšil, kuhu pealtvaatajaid ei lubatud.) Mickelsoni birdie oli sisse minemas, kuid jäi lihtsalt lühikeseks. 21. rajal (par-3) tabas Mickelsoni birdie taas auguserva ja Woodsi 1,5-meetrine par hoidis seisu viigis.

Mickelson võitis lisaks 9 miljonile 400 000 dollarit, mis tuli lähim lipule kihlvedude eest 4. ja 8. rajal. Matši kodus vaatamise eest tuli tasuda ligi 20 dollarit, kuid mingi vea tõttu oli seda võimalik B/R Live’ist vaadata tasuta.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga