VIDEO! Vaata, kuidas Sepo Seemanil golfimängu õpetamine välja tuleb

1

Tallinna Televisiooni meelelahutusliku suvesaate “Suvestuudio” saatejuhid Katrin Hinrikus ja Meelis Eskola käisid möödunud nädalal Pärnumaa golfiklubi White Beach Golf väljakul, kus otsiti kedagi, kes õpetaks golfi mängima. Väljakult leiti näitleja Sepo Seeman, kes lahkelt nõus golfi teemadel vestlema oli.

Kui saatejuht Katrin avaldas imestust selle üle, et just sellist meest golfirajal kohtab, vastas Sepo huumoriga: “Ma ise imestan ka, aga kas koledad inimesed siis ei võigi mängida?”

Sepo sõnul on golfi teistest spordialadest sisse pandud nii kepikõnd kui jooksmine, millele lisandub ka hasart. Kuigi näitleja hindab nelja tundi päikese käes koos sportliku liikumise ja hea seltskonnaga, ütleb ta, et tõeliseks profiks saamisest puudub tal tapjainstinkt ehk saavutusvajadus. Katrinile lähimängu ehk palli lipuni löömist õpetades täpsustab Sepo, et tema kaunis kaaslanna peaks golfi õppimiseks siiski leidma golfitreeneri ja käima green cardi kursusel. “Mina olen golfis alles umbrohi,” ütleb ta.

Edasi aga läheb jutt Sepo Seemani põhilisele tegevusele ehk näitlemisele ja selgub, et Pärnu Jahtklubis hakkab etenduma tõestisündinud loo alusel valminud mägesid liigutav etendus “Klarissa kirjad“, mis räägib kahe inimese armastusest, mis ei tunnistanud aegu, riigikordi ega -piire. See on Kilingi-Nõmmest elanud Klarissa ja Elmar Pajo lugu, keda lahutas kord sõda — naine jõudis pisipojaga läbi pagulaslaagrite Kanadasse, mees aga käis läbi Nõukogude Liidu vangilaagrid, taas kokku aga said nad juba eakate inimestena — see on suvelavastus igavesest armastusest.

Koos Sepoga näeb lavalaudadel Piret Laurimaad ning näitemäng etendub läbi kolme nädala juulis ja augustis.

Vaata videot!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga