Video! Seenioride avaturniiri võitis Tom Lehman

0

Tom Lehman (-17) võitis 19. jaanuaril Hualalais lõppenud PGA Tour Championsi hooaja esimese turniiri Mitsubishi Electric Championship ja 305 000 dollarit.

Lehmanil (69, 65, 65) piisas viimasel rajal par’ist, sest David Toms (-16) tegi bogey. See oli Lehmani 12. võit seenioride Touril. Ta oli sel turniiril jäänud kaks korda teiseks ja ütles, et oma trofeed ta küll Tomsile ei anna.

Hooaja avaturniiril osalesid suurturniiride võitjad alates 2014. aastast, viimase kahe aasta turniirivõitjad, kaheksa kutsetega osalejat ja kuulsuste koja liikmed, kes osalesid mullu vähemalt kaheksal turniiril.

Hualalai ainuke kolmekordne võitja Bernhard Langer ja eelmise aasta võitja Jerry Kelly jagasid 3. kohta tulemusega -14. Järgnesid Fred Couples ja Kevin Sutherland (mõlemad -12) ning Colin Montgomerie (-11). Ka Montgomerie kaotas eelmisel aastal Kellyle viimasel rajal. Couples jõudis Hualalais esikümnesse juba kaheksandat korda.

Viiekordne British Openi tšempion Tom Watson jagas 10. kohta. See oli tema esimene kord seenioride esikümnes pärast 2015. aastat.

T20 Rocco Mediate, kes mälestusväärsel kombel tuli 2008 US Openil Tiger Woodsi järel teiseks.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga