VIDEO! Sander Aadusaar hoidis Niitvälja Karika avapäeva järel kindlalt liidripositsiooni

0

XXV Niitvälja Karika by Danske Bank avapäeva parima tulemuse tegi Eesti üks kahest võistlevast PRO’st Sander Aadusaar. Sander tähitas oma 22. sünnipäeva ja kinkis endale ning poolehoidjatele suurepärase 68 lööki ehk -4 alla raja PARi. Alla raja PARi suutis mängida kokku 4 meest ja Sanderi lähimate jälitajate hulgas on soomlane Kalle Sneck (eelmise aasta Niitvälja Karika 2. koht amatööride seas) ning võrdselt 71 lööki mänginud eelmise aasta võitja Peter Gustafsson ja esmakordselt Karikal osalev Jonas Haglund Ahvenamaalt.

Mark Suursalu ei ole samuti kaugel jagades 5. kohta veel kolme mängijaga tulemusega 73 lööki. Üllatustulemuse vormistas Valgerannas õpetav PRO Gert Velsberg samuti 73 löögiga.

“Rajad on võrreldes eelmise aastaga minu jaoks natuke lühemaks jäänud, saan lähestuda lühemate keppidega ja seega lipule natuke lähemale. Oli palju birdie putte ja -4 tuli tegelikult kergelt, “ kommenteeris Sander ise oma suurepärast ringi.

Vaata, kuidas kommenteerib tulemust Sander Aadusaar!

Meesamatööride hulgas vormistas tugeva lõpuga tulemuse 72 ehk raja PAR Niitvälja Golfi noormängija Carl Enn Hellat, kes on viimase nädala haigusega kimpus olnud ja seetõttu pidi vahele jätma just lõppenud Estonian Junior Openi. Temaga esikohta jagama tõusis viimase nelja rajaga -3 mänginud ja samuti raja PAR’is lõpetanud legendaarse Soome suusataja Jari Isometsa poeg Eetu Isometsa.

Naiste konkurentsis on kindlat liidrikohta hoidmas lätlanna Linda Dobele, kes eelmisel aastal Niitvälja Karika võitis ja seda samuti tulemusega 72 lööki ehk raja PAR. Lähim jälitaja on 5 löögi kaugusel asuv mitmekordne Eesti meister Annika Meos.

Soomlased suutis oma selja taga hoida ka meesseeniorite viimaste aastate valitseja Raivo Velsberg 78 löögiga ehk +6 üle raja PARi.

 Jälgi XXV Niitvälja Karikas by Danske Bank LIVE-tulemusi siit

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga