VIDEO! Ryder Cup: Reed süüdistab Spiethi

0

Foto: Shutterstock

Patrick Reed süüdistab Ryder Cupi kaotuses Jordan Spiethi ja ameeriklaste kaptenit Jim Furykit.

Reed lootis mängida paaris Spiethiga ja ütles seda ka Furykile. Spieth aga pandi paari Justin Thomasiga ja Reed Tiger Woodsiga. „Spieth ei tahtnud minuga mängida. Mind ei huvita, kas ma meeldin talle. Tähtis on see, et me oleme koos head,“ sõnas Reed.

Spieth ütles pressikonverentsil diplomaatiliselt, et otsuse tegi meeskond. Furyk lisas, et see oli tema otsus. Reed seda ei usu. „Ego tuleb ukse taha jätta. Eurooplased oskavad seda meist paremini,“ ütles ta. Reed polnud rahul ka sellega, et Furyk teda nii vähe mängitas. Reed mängis Woodsiga kaks mängu ja paar kaotas mõlemad.

Reedi naine Justine polnud rahul, et Golf Channel tema meest nädalavahetusel kritiseeris. Ka Justine mainis, et Spieth ei soovinud Reediga mängida.

Furykilt küsiti, miks ei saanud pool meeskonda enne võistlust keerulisel Le Golf Nationali väljakul harjutada. Furyk süüdistas logistikat.

Furyk pani Phil Mickelsoni mängima foursome’is, mis sobib Mickelsonile vähem kui fourball. Mickelson kaotas reedesed mängud ja pandi üksikmängudeni pingile. „Ma olen teadlik, et mu otsuseid võidakse kritiseerida,“ sõnas Furyk.

Euroopa kapten Thomas Bjorn isegi veidi kahetseb võitu, kuna ta lubas, et tätoveerib võidutulemuse oma kehale. Ian Poulteri sõnul asusid eurooplased pärast sellist lubadust mängima erilise isuga. Taanlane ütles, et tätoveering läheb kehaosale, mida näeb ainult tema elukaaslane Grace, kuid võib-olla teeb ta sellest tõestuseks pilti.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga