VIDEO! 2,8 miljoni dollarisel Senior Players Championshipil on kaks liidrit

0

Kenny Perry
Foto: Stan Badz/PGA TOUR

12. juulil Illinoisi osariigis alanud Senior Players Championshipil on juhtpositsioonil Kenny Perry ja Mike Small tulemusega -7.

57-aastane Perry ja 52-aastane Small lõid kaheksa birdie’t ja ühe bogey. Perry auhinnakapis on US Senior Openi (2013, 2017), Senior Players Championshipi (2013) ja Regions Traditioni (2014) võidukarikad. Tänavu on ta võistelnud seitse korda ja lõpetanud korra esikümnes. Novembrist aprillini oli ta õlaopi tõttu rivist väljas ja eelmisel nädalal läks selg nii, et tuli tõtata arsti juurde. Samal ajal oli tema kurk haige.

„Vanad mehed ei saa seitse nädalat järjest mängida,“ ütles Perry.

3. kohta jagab Bart Bryant, kes võitis 2013. aastal Dick’s Sporting Goods Openi, aga praegust hooaega nimetab väga keskpäraseks. Tema naine Cathy suri eelmise aasta aprillis ajuvähki ja Bryant ei jõudnud ühelgi 14 osaletud turniirist esikümnesse. Tänavu on ta 10 turniirist ühel jõudnud 10 sekka. 11. juuli õhtul mõtles ta caddie’ga, et midagi tuleb ette võtta ja ostis Dick’s Sporting Goodsist uue putteri.

Tiitlikaitsja Scott McCarron jagab 6., Vijay Singh ja Bernhard Langer 11., Jesper Parnevik 51. ja värske US Senior Openi võitja David Toms 67. kohta.

VAATA VIDEOT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga