Veel täna saab ennast Warsteiner Octobergolfile kirja panna

0

Foto: Tiit Haljand

7. oktoobril toimub Otepää Golfikeskuses traditsiooniline Warsteiner Octobergolf, millele registreeruda saab veel tänaseni. Võistluse start antakse kõikidele osalejatele kell 10. Mängitakse ühes võistlusklassis nii naiskondade, meeskondade kui ka segavõistkondadena. HCP piiranguid võistlusel ei ole.

Võistlus toimub Scramble mänguvormis js mängitakse Stableford punktimängu. Võistkond koosneb kahest ühte stardigruppi paigutatud mängijast, kes mängivad parimat palli. Liikmed võivad olla nii mehed, naised kui ka juuniorid. Võistkonnale arvutatakse PHCP, mis on mängijate HCP-de kogusummast 17%. Lisaks saab iga võistkond rajale kaasa PHCP´ga meetrites võrdväärse nöörijupi.

NB! Mõlemalt võistkonnaliikmelt peab arvesse minema vähemalt 8 avalööki. Võistkonna olemasolu ei ole kohustuslik, liikmete puudumisel loositakse tiimid üksikult registreerunud osalejate seast. Erivõistlusteks on Hole-in-one ükskõik millisel rajal võistluse ajal (võib olla mõõdetud ka nööriga); lähim lipule vastaspoole kepiga rajal 13 (NB! Kõik mängijad sooritavad esimese löögi vale pidi); pikim putt rada 3 (pall peab veerema puti lõpuks auku); pikim avalöök rajal nr 1. (soovi korral mulliganiga) meeste ja naiste arvestuses eraldi; parim võistkondlik scratch tulemus; enim bogey´sid, võistkondlik; enim birdie’sid, võistkondlik ja stiiliauhind kõige octoberfestilikuma rõivastuse kandjale mees, naine ja flight.

Osavõtutasu mänguõigusega mängijatele 30 eurot, juunioritele 20 eurot ja teistele 65 eurot. Osavõtutasu sisaldab laupäevasesl võistlusel osalemist, žetooni, saunade, saunalinade ja riietusruumi kasutust, auhindu, toitlustust võistluse ajal ja peale võistlust golfikeskuse klubihoones.

Registreerimise tähtaeg mängijatele on neljapäev, 5. oktoober. Registreerida saab Golfboxis, e-maili teel: caddiemaster@otepaagolf.com või telefoni teel: +372 56200115.

Registreerimisel palutakse teatada ees- ja perekonnanimi, täpne HCP, koduklubi ja e-maili aadress või telefoni number. Stardijärjestus avaldatakse Golfbox’s hiljemalt 24 tundi enne võistluse algust.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga