Varjun on Hollandis 19. kohal

0

Mattias Varjun
Foto: Mats Soomre

18.-21. juulini kestval Dutch Junior Openil hoiab 80 osaleja seas pärast teist päeva kõrget 19. kohta Mattias Varjun, kes mõlemal päeval on välja mänginud par’i.

Carl Hellat mängis avapäeval samuti välja par’i, kuid teise päeva +5 tähendas tabelis langust jagatud 37. kohale. Kevin Christopher Jegers mängis teisel päeval kaks alla par’i, kuid avaringi 81 lööki tähendab hetkel tabelis jagatud 45. kohta tulemiga +7. Timo Raukase avapäev oli samuti tagasihoidlik (80), kuid teisel päeval sai tulemuseks 73 ja hetkel 54. koha jagamine tulemusega +9. Kolmanda päeva järel tehakse cut ja 40 paremat pääsevad viimasele päevale. Hetkel on cut’i piir +5.

Mattias Varjun ütles Eesti Golfi Liidule, et tingimused mängimiseks on suurepärased, ilm soe ja vähese tuulega. „Väljak on väga kuiv ja kõva, mistõttu tuleb palju arvestada pallipõrgetega ja igal pool ei ole võimalik tii pealt draivi lüüa. Mänguga olen rahul, löön palli hästi ja lähimäng on olnud korralik. Väga head tulemused on jäänud kehvapoolsete lõppude taha, aga üldiselt on seis hea,“ sõnas ta.

Juhib Bruce Callum (Šotimaa) tulemusega -8.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga