Valgerannas leiab aset kaalukas golfivõistlus Saare Juustu Golfimaraton

0

Foto: Marten Soots

10. ja 11. juunil algusega mõlemal päeval ühisstardist kell 9, toimub Valgerannas golfivõistlus Saare Juustu Golfimaraton. Võistluse pidulik avamine on 10. juunil kell 8.30 Saare Juustu Golfimaraton on eriformaadis lahtine kahepäevane individuaalvõistlus punktimängus, kus on ühendatud võistlus, seltskondlik suhtlemine ja maitseelamused.

Mõlemal päeval mängitakse 2 mänguringi. Maksimaalne osavõjate arv 72. Peasponsor on Saaremaa Piimatööstus AS, teisteks sponsoriteks on Saaremaa Delifood OÜ ja Pinus AS.

Erivõistlusteks on esimesel võistluspäeval pikim löök rajal 14 ja lähim lipule rajal 8. Teisel võistluspäeval tehakse pikim löök rajal 1 ja lähim lipule rajal 16. Täpsem löök keskjoonele rajal 10 toimub mõlemal võistluspäeval. Lisaks on üllatusvõistlused, jõukatsumised ning mõõduvõtmised.

Auhinnalaud on muljetavaldav: autasustatakse Väga Kaalukate auhindadega iga võistlusklassi 3 paremat ja erivõistluste võitjaid. Eraldi autasustatakse scratch`i parimat meest ja parimat naist mõlemal võistluspäeval. Lisaks on loosiauhinnad kõigi osavõtjate vahel.

Võistlustasu on 99 eurot,  WBG 2017 hooajapileti omanikele 44 eurot ja see sisaldab: kingitust golfikotti sponsoritelt, nelja mänguringi greenfeed kahel võistluspäeval, harjutuspallide ja golfikäru kasutust mõlemal võistluspäeval, sauna ja riietusruumide kasutamist mõlemal võistluspäeval, toitlustust mõlemal võistluspäeval (kokku 6 söögikorda).

Võistlusele registreerunutele on harjutusring reedel 09. juunil White Beach Golf`is erihinnaga 40 eurot (normaalhind 55 eurot). Võistlusel osalenutele taastumisring esmaspäeval. 12. juunil erihinnaga 35 eurot (normaalhind 50 eurot).

Registreerida saab ennast erihinnaga ringidele juba varakult Golfbox`is või meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee.
Võistlejad saavad Pärnust Valgeranda ja tagasi R2 Taksoga. Erihind 10 eurot suund. Takso tellimine tel. 44 40 046.
Lisaks golfimaratonile toimub 9. ja 10. juunil Pärnus ka Hea Toidu Festival Grillfest 2017.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga