Valgerannas leiab aset golfivõistlus Bo Golf Open

0

Golfiklubi White Beach Golf teatab, et algas registreerimine 22. juulil toimuvale võistlusele Bo Golf Open. Sel aastal toimub võistlus järjestikuste startidega 1. ja 10. tiilt. Maksimaalne osalejate arv on 88 ja seda ei suurendata — seega tasub registreerimisega kiirustada! Täna hommikuse seisuga oli osalemas juba 14 mängijat järgmistest golfiklubidest: Saaremaa Golfiklubi, Niitvälja Golfiklubi, Estonian Golf & Country Club, Valgeranna Golfiklubi ja Otepää Golfiklubi.

Võistlusklassideks on: mehed 0-18,0 HCP löögimäng; mehed 18,1-35,9 punktimäng; naised 0-35,9 HCP löögimäng ning naised ja mehed 36-54 punktimäng. Erivõistlusteks on pikim löök rajal 1 eraldi meeste ja naiste arvestuses, lähim lipule rajal 13 eraldi meeste ja naiste arvestuses ning parim scratch.

Osavõtutasu on 70 eurot, WBG 2017 hooajapileti omanikel 30 eurot. Osavõtutasu sisaldab, greenfeed, harjutuspallide ja golfikäru kasutust, suveniire sponsoritelt, sauna ja riietusruumide kasutamist ja võistlusjärgset toitlustust.

Registreerimine lõpeb 20. juulil kell 20.00. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox , meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee või telefonil +372 44 29930. Juhul , kui võistlustele registreerub rohkem kui 88 osalejat, on eesõigus BO Golfi`i kutsutud külalistel, ning seejärel kõikidel teistel registreerumise ajalises järjekorras süsteemis GolfBox.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga