VAATA GALERIID! GolfLife Shop MidAm Tour sai Jõelähtmes võimsa alguse

0

Mid-Am Tour sai Jõelähtmes võimsa alguse01Laupäeval Jõelähtme Golfikeskuse Stone Course’il alustanud uue võistlussarja Golflife Shop Mid-Am Touri esimese osavõistluse vastu oli huvi suur – kõik kohad said võistlejatega täidetud mitu päeva enne starti, jättes ootelolijaid ootama järgmist võistlust. Laupäeval oli stardis 52 võistlejat, sh 11 naist. Esikohad läksid Kristo Tullusele, Katre Kõvaskile ja Kalev Kuusikule.

“Super!” kirjeldas päeva üks korraldajaid Tarko Tuisk, MTÜ Midam Golf Estonia tegevjuht. “Huvi oli ülisuur. Meil on Stone Course`i mahutavus 44 mängijat, painutasime selle 52 peale, aga registreerunuid jäi veel ootele. Ka mina ise jäin mängust välja.” Tuisk lisas, et võistlus möödus viperusteta, tulemused olid head ning rahvas rahul ja õnnelik. “Sarja avapauk oli võimas!” on Tarko Tuisk rahul.

Mid-Am Tour sai Jõelähtmes võimsa alguse30Mängiti 18 rada kolmes klassis: mehed hcp-ga 0-12,4 mängisid löögimängu, mehed hcp-ga 12,5 – 24 võistlesid hcp-löögimängus ja naised hcp-ga 0-36 samuti hcp-löögimängus.

Meeste 0-12,4 klassis võitis Kristo Tullus 74 löögiga, järgnesid Janno Sild 75 ja Erko Täht 78 löögiga.

Naistest oli parim Katre Kõvask netotulemusega 72 lööki (brutotulemus 87), järgnesid Anne Nõmmik 74 (89) ja Monica Pihlak 75 (97) löögiga.

Meeste 12,5-24 võistlusklassis võitis Kalev Kuusik 68-löögise netotulemusega (brutotulemus 85). Teise koha sai Toomas Tali 73 (95) ja kolmanda Anti Linhein 76 (89) löögiga.

Mid-Am Tour sai Jõelähtmes võimsa alguse29Sarja teine etapp toimub 24. mail Valgeranna golfiväljakul, kus võistlejad mängivad päevaga kaks ringi ehk 36 rada. Golflife Shop Mid-Am Tour koosneb kokku neljast osavõistlusest, mille seas on ka juulis Saaremaa golfiväljakul peetavad Eesti meistrivõistlused. Golflife Shop Mid-Am Touri üldvõitjad selgitatakse välja 10.-11. oktoobril EGCC Sea Course’il ja Niitvälja golfiväljakul peetaval finaaletapil.

Mid-Am Touri eesmärk on olla Eesti juhtiv võistlussari ja kasvada Baltikumi juhtivaks võistlussarjaks, mis koondab endas kõige suuremat golfimängijate segmenti vanuses alates 30. eluaastast.

VAATA GALERIID!

MTÜ Midam Estonia asutati eraisikutest golfimängijate huvigrupi poolt 2014. aasta lõpus.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga