UUS SARI! Hommikukohvitamine toob esimesena kohale Marko Mihkelsoni

0
Marko Mihkelson

Marko Mihkelson

29. novembril alustab koostöös veebiajakirjaga EDASI.org EGCC hommikukohvi sari, kus korra kuus kohtutakse mõne EGCC klubiliikmega, kes teeb ülevaate mõnest teemast, mis ka teistele liikmetele võiks huvi pakkuda. Esimese kohtumise “EDASI koos Marko Mihkelsoniga” teemaks on “Üldisest poliitilisest olukorrast maailmas ja Eestis”.

Lisaks sellele, et Marko Mihkelson on EGCC klubiliige, on ta ka Riigikogu väliskomisjoni esimees ning praeguses palju võimalusi pakkuvas Eestis kui ka maailmas on ettekanne paljudele kindlasti oodatud ja väga huvipakkuv.

Talvekohtumiste sarja idee autor Estonian Golf & Country Club’i juhataja Hanno Krossi sõnul oleks lihtsalt raiskamine, kui mitte kasutada võimalust pakkuda klubiliikmetel väljaspool golfihooaega kohtuda ning selle juures iga kord mõne klubikaaslase huvitavast teemast osa saada. “Loodetavasti võtavad klubiliikmed hommikukohvi formaadis kohtumised hästi vastu ja läbi klubi saame oma liikmetele pakkuda võimalust areneda ka väljaspool golfiväljakut, viies lihtsalt klubiliikmed omavahel kokku,” ütles Kross.

Esimene kohtumine toimub Kadriorus Katharienthali kohvikus, kuhu mahub maksimaalselt 50 inimest kuulama. Osavõtutasu on 10 eurot, mis sisaldab ka hommikukohvi ja ka värskeid croissante. Registreerimise kinnitamiseks palutakse tasuda osavõtutasu Edasi.org OÜ arveldusarvele Swedbankis EE082200221064922783 ning saata osavõtjate nimed aadressil info@egcc.ee

Kohtumine Marko Mihkelsoniga algab hommikul kell 8.30, Marko teeb 20-minutilise ettekande ja kõikidel on võimalus osaleda dialoogis. Ametlik osa lõpeb kell 9.30, et kõik saaksid hiljemalt kella 10-ks edasi tööle asuda, kui soovivad.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga